معرفی بهترین برندهای ریمل حجم دهنده

بهترین ریمل های حجم دهنده

معرفی بهترین برندهای ریمل حجم دهنده

 ریمل حجم دهنده یکی از لوازم آرایش محبوب برای خانم هاست. به طور کلی چشم ها و آرایش آن تاثیر زیادی در زیبایی فرد دارد. در این میان داشتن پلک های بلند و پر حجم بر این زیبایی می افزاید. ریمل های حجم دهنده موجب افزایش حجم مژه ها می شود و روشی مقرون به صرفه و بی ضررتر به جای اکستنشن مژه است.

ریمل یا ماسکارا در انواع متفاوتی وجود دارد که براساس محتویات و نوع برس آن دسته بندی می شوند و شما نیز باید با توجه به نوع مژه خود مناسب ترین آن را انتخاب کنید. در این میان اگر مژه های کم پشت و نازک دارید بدون شک ریمل حجم دهنده بهترین ماسکارا برای آن است. این نوع ریمل مژه هارو حجیم و سنگین می کند. استفاده از سیلیکون و موم در محتویات آن موجب پرتر نشان دادن مژه ها می شود. لازم به ذکر است که هر چه مواد ریمل تیره تر و مشکی باشد؛ مژه ها را پرپشت تر نشان می دهد.

نوع برس های ریمل حجم دهنده پرتر، ضخیم تر و موهای بیشتر و بلندتری دارد. البته همچنین ریمل های باید این نوع برس های داشته باشند تا مواد را به همه جای مژه برساند و آن ها را ضخیم و پرپشت جلوه دهد.

انواع ریمل حجم دهندهبهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین مارک های ریمل حجیم دهنده)

در آرایش، زدن ریمل آخرین مرحله است. اگر قسمتی از آن به پشت پلک شما مالیده شده اصلا نگران نباشید و اجازهدهید خشک شود و بعد آن را با یک گوش پاک کن به راحتی تمیز کنید. تاریخ انقضای ریمل حجم دهنده خوب به مدت ۴ تا ماه بعد از باز شدن درب آن است. اگر زودتر از این تاریخ خشک شد می توانید با افزودن چند قطره مایع لنز مجددا از آن استفاده کنید. در ادامه از سایت اسپاتکام به پاسخ به سوال «ریمل حجم دهنده چی خوبه؟» می پردازیم.

مارک بورژوآ

ریمل حجم دهنده بورژوا یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین ریمل ها در بین بقیه انواع خود است. از خصوصیات آن می توان به پرپشت و مشکی تر نشان دادن مژه ها اشاره کرد. با استفاده از این نمونه می توانید حجم مژه ای طبیعی و چشم های درشتی داشته باشید. موم موجود در محتویات آن سبک بوده و حجم و انعطاف زیبایی برای مژه ها ایجاد می کند.

از دیگر ویژگی های آن می توان به ماندگاری بالای ۱۶ساعت و داشتن برس ژله ای که به تفکیک مژه ها کمک می کند اشاره کرد. همچنین کسانی که از لنز استفاده می کنند برای جلوگیری از حساسیت می توانند از برند بورژوا استفاده کنند.

برند اسنس

ریمل حجم دهنده اسنس نام خود را از تاثیر فوق العاده بالای که روی مژه ها دارد گرفته است.  مارک اسنس توانایی براق کردن و ایجاد ظاهری برای مژه ها مانند مژه های مصنوعی است. از ویژگی های بارز آن داشتن مژه های پرپشت،  بدون چسبندگی و رنگ مشکی و عمیق است.

مقاله پیشنهادی: قیمت ریمل اسنس صورتی اصل 

بخوانید  ژل ابرو چه مارکی خوبه!!

مارک آلمانی اسنس از تولید کنندگان بزرگ در حوزه لوازم آرایش است که ریمل فوق العاده حجم دهنده آن خصوصیاتی مانند برسی حالت منحنی دار، طراحی آسان اپلیکاتور برای راحتی دست گرفتن، حجم دهی و حالت دهی عالی و … اشاره کرد.

مارک بل

بل یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مارک های لوازم آرایش است که هنوز هم طرفدارن زیادی دارد. از ویژگی ریمل حجم دهنده آن می توان به قابلیت کارایی دو کاره آن اشاره کرد یعنی این که می تواند مژه ها را حجم دهد و هم آن ها را بلند کند. از دیگر خصوصیات آن می توان به این که مژه ها را به هم نمی چسباند اشاره کرد.

برند دوسه

این برند دارای برسی مخروطی شکل با الیاف خاص حجیم دهنده و فیبری است. این نوع ریمل قابلیت حجم دهندگی تا سه برابر را دارد و مژه های شما را فوق العاده بلند نشان می دهد. این ریمل در برابر آب مقاومت خوبی دارد البته ضد آب نیست و برای خانم های که حساسیت دارند و نگران ریژش مژه های خود هستند انتخاب مناسبی است.

ریمل سه کاره مای

ریمل حجم دهنده سه کاره مای یکی از محصولات محبوب در بین خانم های ایرانی است. ای مدل با نام lnfinite شناخته شده است که قابلیت تمیز شدن با انواع پاک کننده های آرایشی، آب و صابون است. جدای از کیفیت عالی این محصول می توان به سه ویژِگی بارز آن یعنی حجیم کنندگی، حالت دهندگی و بلند کنندگی اشاره کرد که آن را مناسب برای مژه های کوتاه و بلند کرده است.

خرید و قیمت ریمل حجم دهنده

اگر شما خانمی هستید که مژه های کم حجم و کوتاهی دارید با خرید ریمل حجم دهنده می توانید مژه های مشکی و پرپشت را به چشمان خود هدیه دهید.همچنین شما در سایت اسپاتکام به عنوان بزرگ ترین مرجع راهنمای خرید لوازم آرایشی می توانید از به روزترین قیمت ریمل حجم دهنده در انواع مارک ها مطلع شوید.