آشنایی با انواع دستگاه لاک خشک کن و مزایای آن

دستگاه لاک خشک کن با کیفیت

آشنایی با انواع دستگاه لاک خشک کن و مزایای آن

دستگاه لاک خشک کن، یکی از وسیله های ضروری برای خشک کردن لاک های ژلیش است ولی برای خشک کردن لاک های معمولی نیازی به آن نیست. لاک های ژلیش یکی از لاک های بادوام هستند که چند هفته روی ناخن باقی می مانند و بذون لب پر شدن درخشندگی و براق بودن خود را حفظ می کنند. اما این لاک ها با اکسیژن هوا خشک نمی شوند و برای خشک شدن نیازمند نور فرابنفش هستند.

انواع دستگاه لاک خشک کن

دستگاه لاک خشک کن دارای صفحه ای جدا شونده و ۴ عد لامپ UV است که با برق شهری کار می کند. لاک خشک کن دارای آینه داخلی است که با استفاده از آنمی توان در زمان خشک کردن ناخن ها صرفه جویی کرد.

لاک خشک کن UV

این مدل یکی از قدیمی ترین دستگاه هاست؛ زیرا اولین وسیله لاک خشک کن دارای اشعه UV است که همان اشعه فرابنفش است.

دستگاه لاک خشک کن دارای لامپ LED

درون این دستگاه لامپ های ال ای دی وجود دارد که موجب خشک کردن لاک ژلیش می شود. این مدل دارای دوام و کیفیت خوبی است.

لاک خشک کن UV- LED

یکی از بهترین و مدرن ترین دستگاه لاک خشک کن همین مدل است. این دستگاه دارای تنوع گوناگونی است که دارای ۶ لامپ تا ۳۶ لامپ هم می باشد. دوام و کیفیت این مدل از مدل های قبلی بهتر است که آن را بهترین گزینه برای خرید دستگاه لاک خشک کن برای سالن آرایشی شما می کند.

مزایای لاک خشک کن

استفاده از این دستگاه دارای مزایای فوق العاده ای است که کا لاک زدن را برای شما لذت بخش می کند. در ادامه در مورد مزیت های آن توضیح داده ایم.

بخوانید  معرفی بهترین مارک مرطوب کننده لب

خشک کردن سریع

این دستگاه تمامی ناخن های شما را کمتر از ۵ دقیقه خشک می کند. اگر شما بخواهید منتظر خشک شدن ناخن های تان بشوید بدون شک ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارید.

کارایی بالا برای حرفه ای ها

لاک خشک کن یک دستگاه فوق العاده حرفه ای برای ناخن کارها می باشد که موجب می وشد در طول روز جوابگویی چندین مشتری باشند و در زمان خود مشتری هم صرفه جویی می شود.

سریع ترین و کامل ترین

بعضی از خانم ها از چندین لایه لاک استفاده می کنند که برای سریع تر خشک شدن هر لایه لاک می توانند از دستگاه لاک خشک کن استفاده کنند تا کار خود را به بهترین شکل در کوتاه زمان انجام دهند.

محصول پیشنهادی: لاک ناخن گلدن رز

بدون برخورد با محیط اطراف

هنگامی که شما از دستگاه لاک خشک کن استفاده می کنید هیج لکه ای روی ناخن باقی نمی ماند که موجب برخورد با محیط اطراف شما شود. بعضی از نمونه های قابل حمل این وسیله وجود دارد که شما به راحتی می توانید آن را خریداری کنید و در منزل از آن استفاده کنید. پس محبوب ترین لاک خشک کن، دستگاه های خانگی و ارزان آن است.

خرید دستگاه لاک خشک کن ارزان

فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام در حوزه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی دارای شهرت خوبی می باشد. شما برای اطلاع از قیمت لاک خشک سان و دیگر نمونه های آن می توانید به این سایت مراجعه کرد و خرید خود را انجام دهید.