معرفی انواع مژه مصنوعی جدید

معرفی انواع مژه مصنوعی روی چشم

معرفی انواع مژه مصنوعی جدید

مژه های پرپشت و بلند تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی خانم ها دارد. برای رسیدن به این نوع زیبایی می توانید از انواع مژه مصنوعی استفاده کنید. اگر شما اهل آرایش کردن چشمان خود نیستید با استفاده از این محصول آرایشی می توانید گیرایی چشمان خود را چند برابر کنید. انواع مژه مصنوعی سه بعدی، تکی، دانه ای، نیمه و … در فروشگاه اینترنتی اسپاتکام موجود است.

معرفی انواع مژه مصنوعی جدید

در حالت کلی انوع مژه های مصنوعی روی چشم در انواع طبیعی، پرپشت و بلند در حالت های مختلف وجود دارند که شما باید متناسب با فرم و سلیقه خود اقدام به خرید آن ها کنید.

انواع مژه مصنوعی سه بعدی

این مدل با الیاف طبیعی و انعطاف پذیر ساخته می شود. این نوع بسیار پرپشت بوده و بسیار طبیعی است؛ از این رو تشخیص آن از مژه های طبیعی کار ساده ای نیست. انواع مژه مصنوعی پنج بعدی، چهار بعدی و دو بعدی نیز از مدل های پرفروش ان دسته است. اگر شما به دنبال پرحجم نشان دادن مژه های خود هستید می توانید از این مدل استفاده کنید. این محصول با الیاف مصنوعی، مو روباه، سمور و تارهای ابریشمی ساخته می شوند.

انواع مژه مصنوعی دانه ای و تکی

به این نوع مژه مصنوعی شاخه ای نیز می گویند، به صورت تکی و خوشه ای مورد فروش قرار می گیرند. این مدل از انتخاب های افراد مشهور و آرتیست هاست. از معایب این نمونه این است که زمان بیشتری برای نصب می گیرند؛ ولی به شما آزادی عمل بیشتری برای آرایش می دهند.

بخوانید  معرفی بهترین لاک ناخن پا

انواع مژه مصنوعی نیمه یا نصفه

بسیاری از خانم ها علاقه دارند که حالت طبیعی چشم و مژه هایشان حفظ شود؛ از این رو به دنبال مژه های نصفه می گردند. این نوع مژه ها روی نواری کوتاه هستند و فقط نیمه بیرونی پلک را بپوشانند. این مژه را می توان روی انواع چشم های افتاده و چشم های گربه ای قرار داد و جلوه ای بیشتری به انحنای چشم می دهند. این مدل موجب کشیده شدن چشم ها و برای استفاده چشم های به هم نزدیک و گرد مناسب است.

مژه مصنوعی کامل

این مژه روی یک نوار کامل است که همان روی پلک قرار می گیرد. از بین انواع مژه مصنوعی روی چشم این مدل بسیار رایج تر است، اما گذاشتن آن نیازمند زمان بیشتری است.

مژه مصنوعی نواری

برای خرید مژه مصنوعی می توان به این نمونه نیز توجه کرد. این مدل در دو مدل در بازار موجود است.

  1. افرادی که خط چشم های غلیظ می کشند می توانند از این مدل استفاده کنند. زیرا این نوع دارای نواری مشکی رنگ هستند.
  2. این مدل روی نواری بدون رنگ و نامرئی قرار دارند. کسانی که علاقه زیادی به آرایش چشم ندارند نیزمی توانند از این مدل استفاده کنند.

مقاله پیشنهادی: ریمل حجم دهنده چیست؟

نکات طلایی برای استفاده از مژه مصنوعی

استفاده نکردن از مژه های استفاده شده دیگران

پاک کردن سطح چسبنده مژه قبل از استفاده

در آوردن مژه مصنوعی هنگام خواب

برای کندن آن از روی چشم می توانید از روغن استفاده کنید.

خرید انواع مژه مصنوعی ارزان

مژه ها تاثیر زیادی در خوش حالت نشان دادن چشم ها دارند؛ ولی همه خانم ها مژه های پرپشت و پرحجم و مشکی ندارند و ریمل ها تا یه حدی می توانند این خلا را جبران کند. شما برای جبران این کمبود می توانید اقدام به خرید اینترنتی مژه مصنوعی از فروشگاه اینترنتی اسپاتکام مراجعه کنید.

بخوانید  بهترین برند های نرم کننده مو در سال 2021