قیمت ریمل اسنس صورتی اصل

قیمت ریمل اسنس صورتی اصل

قیمت ریمل اسنس صورتی اصل

قیمت ریمل اسنس صورتی اصل

قیمت ریمل اسنس صورتی اصل: شرکت اسنس آلمان ریمل های بسیار زیادی را ساخته  و تولیدات خود را در جهان گسترده تر کرده و یکی از بهترین برند های ریمل صورتی که محبوبیت بسیار بالایی دارد.

این سرمه به خاطر حجم دهنده بودنش در بین افرادی که مژه های کم پشتی دارند بسیار محبوب

می باشد، این سرمه دارای رنگ مشکی و دارای برس انعطاف پذیر می باشد که مژه ها را بسیار زیبا تر نشان می دهد.

ریمل اسنس صورتی اصل حاوی رنگدانه های فوق العاده مشکی که همه ی مژه ها را به صورت کامل پوشش می دهد بدون اینکه ایجاد چسبندگی بین موها نماید.

ریمل اسنس صورتی اصل از نوع ریمل های معمولی بوده؛ که با آب و پاک کننده های آرایشی پاک می گردد.

 

مشخصات ریمل اسنس صورتی اصل

ریمل صورتی اسنس دارای برس پلاستیکی و بزرگ بوده که به کمک آن باعث ایجاد حجیم نشان دادن ابرو و همچنین تمیز بودن ظاهر کمک می کند، بافت مشکی دارد و به همه مژه ها سازگار می باشد، این ریمل بسیار مقاوم بوده و طول ماندگاری بسیار خوبی دارد و می تواند در بسیاری از مجالس به شما یاری برساند همچنین بخاطر برس و مواد تشکیل دهنده خود باعث افزایش طول مژه و همچنین افزایش حجم مژه می شود، این مژه بسیار ساده با آب پاک می شود و شما نیاز نیس وقت زیادی برای پاک کردن لوازم آرایشی خود صرف کنید و بدانید که به راحتی پاک می شود.

ریمل صورتی اسنس ضد آب نیست و نمی توانید از آن برای موارد استخر و موارد استحمام استفاده کنید. این سرمه به راحتی باعث جداکنندگی ابرو شد و بدون حساسیت است. ممکن است شما این سوال مد نظرتان باشد که خدایی نکرده حساسیت نگریدید اما باید خاطر نشان کرد که هیچ گونه حساسیتی ندارد، رنگ فوق العاده مشکی دارد و مورد تئید چشم پزشکان می باشد.

بخوانید  معرفی 10 مدل پیشبند آرایشگری مردانه و زنانه

 

نقات قوت ریمل اسنس صورتی اصل

ریمل سنس صورتی بیشتر نقش بلند کننده و حجم دهنده را دارد وباعث افزایش حجم مژه های شما می شود و باعث بلند تر شدن مژه های شما می شود.

از لحاظ رنگ هم همان گونه که گفته شد فوق العاده مشکی است و به مژه های شما رنگی زیبا می بخشد و مژه ها را به هم نمی چسباند و ترکیبات عالی دارد که در نتیجه مژه ها را خوش حالت و پر نشان می دهد

 

ریمل بلند کننده اسنس (I Love Extreme Volume)

ریمل اسنس خاصیت ضد آب ندارد و زمانی که شما برای بار اول از این ریمیل فوق العاده استفاده می کنید خیلی غلیظ و ماسکارا زیادی را داراست. به همین دلیل اصلا نگران نباشید و بعد از چند دوره استفاده می توانید با کیفیت بیشتر ازاین محصول استفاده کنید

 

خرید اینترنتی ریمل اسنس صورتی I Love Extreme Volume

در اسپاتکام شما می توانید محصول ریمل اسنس صورتی اصل را با بهترین قیمت و همچنین با کیفیت بسیار بالا و اصل تهیه کنید. این ریمل می تواند پاسگوی تمامی مشکلات شما در زمینه زیبایی ابرو باشد و شما می توانید با بهترین قیمت ریمل اسنس صورتی اصل را تهیه کنید.