معرفی ۱۰ نوع از آبرسان پوست چرب

آبرسان پوست چرب و جوش دار

معرفی ۱۰ نوع از آبرسان پوست چرب

خیلی از افراد به دلایل مختلف دارای پوست چربی هستند. اما این موضوع دلیلی نمی شود که پوست آن ها کم آب نشود. این نوع افراد باید حتما از آبرسان پوست چرب استفاده کنند. افرادی با پوست های آکنه و جوش دار دارای منافذ باز و جوش های سرسیاه هستند. از این رو این افراد باید از آبرسان های ضد آکنه (noncomedogenic) استفاده کنند.

چربی های اضافی که روی پوست باقی می مانند موجب بسته شدن منافذ و تحریک پوست برای ایجاد آکنه می شود. برای رفع مسدود شدن منافذ پوست می توانید از بهترین آبرسان پوست چرب و جوش دار استفاده کنید. در ادامه از این مقاله از سایت اسپاتکام در مورد این محصول بهداشتی در انواع کرم و سرم آبرسان پوست چرب به طور کامل توضیح داده ایم.

دلایل چربی پوست چیست؟

در ابتدا بهتر است در مورد این که چرا و به چه دلایلی پوست شما چرب می شود، توضیح دهیم. به طور کلی چرب شدن پوست از دوران بلوغ به بعد برای افراد به وجود می آید.

ژنتیک و ارثی بودن

این مورد یکی از اصلی ترین عوامل چرب شدن پوست است. پس اگر یکی از والدین شما دارای این نوع پوست است، بایدبدانید که به زودی ممکن است پوست شما دچار چربی شدن شود.

نوع آب و هوا و محل سکونت

افرادی که در آب و هوای گرم و مرطوب زندگی می کنند دارای پوست چرب و در فصل تابستان و پاییز مقدار چربی در پوست افزایش می یابد.

مراقبت بیش از حد از پوست

خیلی از افراد این گونه تصور می کنند با شستشوی مداوم پوست مقدار چربی آن کاهش می یابد؛ ولی این کار موجب تحریک غدد چربی پوست (غدد سباسه) و افزایش چربی در پوست می شود. در روز ۲ بار شستن پوست کافی است.

بخوانید  تراش آرایشی (خرید انواع مداد تراش آرایشی)

استفاده نکردن از بهترین آبرسان پوست چرب صورت

ممکن است خیلی از افراد براساس تجربه دوره ای استفاده از ژل آبرسان پوست چرب و نگرفتن نتیجه درست و قطع بی مورد آن استفاده از آن را کنار گذاشته باشند. شما برای خرید آبرسان پوست چرب و هیدراته باید با یک پزشک مختصص مشورت کنید تا بهترین مارک آن را خریداری کنید.

سن

زمانی که سن شما بالاتر می رود؛ موجب می شود تا پوست شما سبوم کمتری بسازد. در این صورت فرایند کلاژن سازی پوست صورت شما کم می شود. به همین خاطر است که دوران بلوغ تا میانسالی پوست شما در چرب ترین نوع خود است.

بهترین آبرسان پوست چرب و جوش دار را بشناسیم!

در وهله اول باید بدانید که استفاده از آبرسان ضد آکنه مانند دیگر محصولات مراقبتی مانند ژل شستشوی صورت و غیره برای مراقبت از پوست و داشتن پوست صاف و درخشان مهم است.

در ماه های سرد سال که پوست های چرب به خوبی آبرسانی نمی شوند، نیاز به مراقبت بیشتری دارند. در یان زمان ها بهتر است شما از یکی از بهترین آبرسان پوست چرب سینره، بایودرما، لایسل، ایوروشه، نیتروژنا و … استفاده کنید.

خرید آبرسان پوست چرب

این نوع محصول به طور کلی برای پوست های مستعد چربی و آکنه طراحی شده است. سرم و کرم آبرسان پوست چرب نیز موجب تقویت و افزایش کلاژن سازی پوست شما می شود و چین و چروک های پوست جلوگیری می کنند. شما برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت آبرسان ضد آکنه می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپاتکام مراجعه کنید تا پوستی جوان و شاداب داشته باشید.

بخوانید  معرفی بهترین مدل های دستگاه فر مو بابلیس