پودر تثبیت کننده آرایش؛ قیمت ۲۰ مدل پودر فیکساتور آرایش پرفروش

پودر تثبیت کننده آرایش 2021

پودر تثبیت کننده آرایش؛ قیمت ۲۰ مدل پودر فیکساتور آرایش پرفروش

پودر تثبیت کننده آرایش یکی از لوازم آرایشی است که برای ماندگاری بیشتر آرایش روی صورت و پیشگیری از به هم خوردگی بخش های مختلف آرایش استفاده می شود. دوام و پایداری آرایش به خصوص در مراسمات رسمی مانند شرکت در جشن های عروسی یکی از دغدغه آن هاست. برای رفع این دفدفه خانم ها در آخرین مرحله آرایش خود می توانند از فیکساتور آرایش یا از بهترین اسپری فیکس کننده آرایش استفاده کنند. برای این که برای اطلاع از قیمت و خرید پودر فیکس در ادامه با این مقاله از فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام با ما همراه باشید.

فیکساتور آرایش یا پودر تثبیت کننده آرایش چیست؟

این نوع پودر ترکیبی است که برای داشتن آرایشی طولانی مدت و ماندگار برای خانم ها لازم است. این ماده جدای از این که رنگ اضافی روی صورت نمی گذارد بلکه با جذب چربی های اضافی از روی پوست مانع از پخش شدن آرایش و ایجاد خط ریز در زیر چشم ها و خط لبخند می شود. از ویژگی های یک پودر فیکس آرایش خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای پودرهای ریز باشد تا به خوبی روی آرایش بنشیند.
  • فاقد موادی مانند سیلیسیم دی اکسید و زینک اسید باشد.
  • پودر را مصنوعی و بیش از حد سفید نمایش ندهد.

نحوه استفاده از پودر تثبیت کننده آرایش

  1. ابتدا از یک کرم پودر یا کانسیلر استفاده کرده تا موجب ایجاد حالت مایع در زیر پوست شوید.
  2. بعد از زمینه سازی و سایه زنی، قلم مو یا اسفنج آغشته به پودر را به صورت ضربه ای به پوست صورت بزنید.
  3. بعد از ۳ تا ۱۰ دقیقه که پودر فیکس به خوبی روی صورت ماند؛ سپس آن را با یک براش پرمو محو کنید.
  4. اگر شما قصد دارید آرایش سبک تری داشته باشید بعد از ۳ دقیقه شروع به فید کردن کنید؛ ولی اگر قصد دارید آرایشی یا ماندگاری بیشتری داشته باشید باید بعد از ۱۰ دقیقه شروع به فید کردن کنید.
بخوانید  معرفی و لیست قیمت بهترین صابون ضد جوش

انواع تثبیت کننده و فیکساتور آرایش

امرزوه انواع مختلفی از این محصول در اشکال گوناگون در بازار موجود است که شما با توجه به جنس پوست و با توجه به موقعیت استفاده آن باید از ان استفاده کنید.در ادامه تعدادی ازآن ها را معرفی می کنیم.

اسپری

این نوع قدرت بیشتری برای ماندگاری آرایش دارد و به همین دلیل برای مجالس و مراسمات رسمی از آن استفاده می کنند. بهترین اسپری فیکس کننده آرایش دارای ساختار محلولی است و به همین دلیل برای پوست های چرب مناسب است.

پودر تثبیت کننده آرایش

این نوع به دلیل داشتن بافت سبک به راحتی روی پوست می نشینند و به دلیل حفظ رطوبت پوست موجب از بین بردن برق غیر طبیعی کرم پودر می شود.

کرم

این مدل را برای پوست های خشک استفاده می کنند. به دلیل پوشانندگی بالا موجب حفظ طولانی مدت آرایش می شود.

ژل

به دلیل ماندگاری و پوشانندگی بالا برای مجالس رسمی و مهمانی ها مناسب است.

قطره

این نوع به دلیل حفظ رطوبت و ساییدگی بالا موجب ضد آب کردن آرایش می شود. از این مدل می توان به عنوان پایه برای سایه و رژ لب استفاده کرد.

بهترین مارک پودر فیکساتور

امروزه انواع این نوع پودر در مارک های متنوع در بازار موجود است که شما باید بدانید که به طور روزانه نباید از آن استفاده کنید. زیرا موجب آسیب های جدی در دراز مدت به پوست می شود. در این میان پودر تثبیت کننده آرایش گلدن رز، هانتین، مک، سیترای، مریدا، فلورمار و فستیوال از برندهای پرفروش این محصول می باشد.

بخوانید  معرفی بهترین ماشین اصلاح سر در بازار

خرید و قیمت پودر فیکس

پودر تثبیت کننده آرایش در آخر آرایش برای ثابت کردن و ماندگاری بیشتر آرایش و همچنین برای جلوگیری از براق شدن آرایش استفاده می کنند. شما در زمان خرید پودر فیکس باید با توجه به شرایط آب و هوای بهترین اسپری فیکس کننده آرایش یا پودر فیکساتور را انتخاب کنید. شما برای خرید اینترنتی پودر تثبیت کننده آرایش ارزان قیمت می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.