معرفی و قیمت دستگاه بخور سرد و گرم

دستگاه بخور سرد و گرم ارزان

معرفی و قیمت دستگاه بخور سرد و گرم

دستگاه بخور سرد و گرم وسیله ای است که از خشکی و رطوبت هوا جلوگیری می کند. در حالت کلی خشکی ها منجر به مشکلات زیادی در مشکلات تنفسی، خشکی گلو، مشکلات زیبایی مانند خشکی پوست و ترک خوردن لب ها می شود. امروزه با صنعتی شدن شهرها خشکی هوا بیشتر شده است؛ پس بهترین دستگاه بخور سرد و گرم برای منازل امروزی نیاز است.

دستگاه بخور سرد و گرم ایستاده، همزمان و پایه دار از انواع پرفروش آن است. در ادامه این مطلب از فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام در مورد این دستگاه توضیحات بیشتری می دهیم، پس با ما همراه باشید.

تفاوت دستگاه بخور سرد و گرم

امروزه بیشتر پزشکان بیشتر افراد را در شهرهای صنعتی تشویق به خرید این دستگاه می کنند. این وسیله موجب تبدیل نمودن آب مایع به بخار و از طریق فیلترها موجب از بین رفتن باکتری ها باعث بهبود شرایط تنفسی برای بیماری های تنفسی می شود. در حالت کلی دو نوع دستگاه بخور گرم و دستگاه بخور سرد وجود دارد. تفاوت این نوع دستگاه را در ادامه شرح می دهیم.

دستگاه بخور سرد

این نوع بیشتر مناسب فصل بهار و تابستان است. این مدل در سه نوع پروانه ای، اولتراسونیک و تبخیری در بازار موجود است. این وسیله نسبت به نوع گرم پیشرفته تر است و با از بین بردن معایبی چون مصف بهینه انرژی، تولید صدای کمتر و عدم ایجاد خطر برای مصرف کنندگان به محصولی فوق العاده تبدیل می شود و از ویژگی دستگاه بخور سرد دانست. شما از طریق سایت لوازم آرایشی اسپاتکام می توانید اقدام به خرید دستگاه بخور سرد ارزان قیمت کنید یا از قیمت دستگاه بخور سرد صنعتی مطلع شوید.

بخوانید  ژل ابرو چه مارکی خوبه!!

دستگاه بخور گرم

از این نوع بیشتر در فصل سرد سال استفاده می کنند و موجب ایجاد گرمای بیشتری در محیط کار می شوند. در این نوع می توان از خوشبوکننده طبیعی و مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنند. از معایب آن می توان به صدای زیاد، مصرف برق زیاد و سوختگی در اثر تماس مستقیم اشاره کرد.

بهترین مارک دستگاه بخور سرد و گرم

دستگاه های بخور و استفاده از آن ها شما را از مشکلات سرماخوردگی، آلرژی، خونریزی بینی، از بین بردن درد سینوس ها و خشکی پوست نجات می دهد. از کاربردهای جالب این وسیله است که موجب کاهش صدای خرخر افراد می شود؛ زیرا این دستگاه الکتریسیته و صداهای ناخوشایند را کاهش می دهد. بهترین دستگاه بخور سرد و گرم شیائومی، بیورر، زیکلاس مد zykmsmed، آلو اکسی مدل k-432 و دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل us464 و مدل us494 اشاره کرد.

خرید و قیمت دستگاه بخور سرد و گرم

عوامل مختلف و متفاوتی در قیمت دستگاه بخور موثر است از این عوامل می توان به امکانات جانبی، قابلیت تعویض فیلتر، سیستم قطع خودکار، میزان صدا، مقدار مصرف انرژی و … اشاره کرد. دستگاه بخور سرد و گرم ایستاده، کوچک، سالنی، همزمان و پایه داراز نمونه ها و انواع این نوع وسیله است. شما برای اطلاع از قیمت و خرید دستگاه های بخور می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.