معرفی و لیست قیمت موپران آرایشگری

موپران آرایشگری

معرفی و لیست قیمت موپران آرایشگری

موپران آرایشگری از آن دسته از وسایلی است که خیلی از افراد شکل ظاهری آن را دیده اند ولی با نام آن آشنا نیستند. آرایشگرها از این وسیله زیاد استفاده می کنند و شاید با نام فرچه آرایشگری نیز می شناسند. موپران پودری و آرایشگری یک وسیله است برای پراندن موها که آرایشگرها بعد از کوتاه کردن مو از آن استفاه می کنند. زمانی که موها را کوتاه می کنیم مقدار از موهای کوتاه شده بر روی صورت، گوش و گردن می ریزد، بریا پر دادن این موها باید از این موپران استفاده کرد. در ادامه از فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام در مورد این محصول بیشتر توضیح می دهیم.

کاربرد موپران آرایشگری

فرچه آرایشگری از وسایل ضروری در آرایشگاه های مردانه و زنانه است که برای پاک کردن موها از آن استفاده می کنند. این وسیله زمانی بیشتر کاربرد دارد که آرایشگر موهای فرد را کوتاه کرده و برای ایجاد موهای موزون و مرتب، موهای ریخته شده را از روی گردن، صورت و گوش پاک می کند.

همچنین پاک کردن این موها از ایجاد خارش جلوگیری می کندو خطای ارایشگری را به حداقل می رساند. برای اصلاح و کوتاه کردن کوپ موی مشتری بهتر است از آن استفاده شود.

بعضی از آرایشگرها از پارچه برای پاک کردن این موها استفاده می کنند که از لحاظ بهداشتی درست نیست و موجب کاهش تعداد مشتریان شما می شود. همچنین بهتر است هر مشتری موپران مخضوص خود را داشته باشد تا بعد از استفاده قابل شستشو باشد.

انواع موپران آرایشگری

در ساخت موپران از نانو الیاف و بسیار نازک و همچنین رشته های مویی پرحجم استفاده می کنند. انواع مختلفی از این فرچه ها در آرایشگاه های مردانه و زنانه وجود دارد. در ادامه دو نوع آن را گفته ایم.

بخوانید  ژل ابرو چه مارکی خوبه!!

موپران نرم

دارای خاصیت الکتریسته و ارتجاعی است و موجب ایجاد حس خوشایند بر روی پوست و گردن می شود. از این مدل برای پاک کردن موهای ریز و خرد شده پشت گوش و گردن بیشتر استفاده می کنند.

موپران زبر

برای افرادی که دارای پوست زبر و موهای زبر هستند از این نوع استفاده می کنند.

محصول پیشنهادی: پیش بند آرایشگری

خرید و قیمت موپران آرایشگری

امروزه انواع برندها و شرکت های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی واحدی را با عنوان تولیدی موپران دارند. شما برای خرید فرچه آرایشگری و اطلاع از قیمت موپران سه ستاره یا دیگر برندها می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کرده و یکی از بهترین نوع آن را خریداری کنید.