معرفی بهترین تافت مو

تافت مو ارزان

معرفی بهترین تافت مو

تافت مو یکی از بهترین حالت دهنده های مو است که از طریق اسپری موجب حالت دهی موها می شود. استفاده از این محصول فوق العاده راحت استغ از این رو طرفداران آن زیاد است. برای حالت دادن به موهای فر و وز می توان از انواع بهترین تافت مو یا چسب مو استفاده کرد. این محصول از طریق ایجاد یک پوشش پلیمری روی موها موجب حالت گرفتن آن ها و غیر قابل انعطاف می شوند. در ادامه از سایت لوازم آرایشی اسپاتکام شما را بیشتر با این نوع محصول آشنا می کنیم.

تافت مو چیست؟

این نوع اسپری حالت دهنده مو یک محلول سات که بعد از اسپری شدن روی موها یک لایه نازک روی موها ایجاد می کنند و سبب استحکام چند برابر موها می شود. با توجه به انواع برندهای متنوع این محصول مانند تافت مو کاسپین، آلبورا، ریکاردو، بیول، لویز و … انتخاب آن کمی دشوار است. ولی در نهایت شما باید برندی را انتخاب کنید که نه زیا نرم و بی تاثیر باشد که موهای شما را حالت ندهد و در مقابل از نوع های که موجب خشک و زمخت شدن موهای شما می شود بپرهیزید.

گیاه کتیرا نمونه ای از این اسپری حالت دهنده است که در زمان قدیم از آن استفاده می کردند. از این ماده ژلاتینی در زمانی که موها خیس بود استفاده می کردند؛ ولی امروزه انواع ژل مو و واکس مو و بقیه حالت دهنده های شیمیایی در بازار موجود است.

انواع بهترین تافت مو

ترکیبات شیمیایی ان محصول شامل چسب، وینیل استات و کروتونیک اسید است در آب حل نمی شوند. برای ایجاد نرم کنندگی این ماده از تری اتیل سیترات استفاده می شود. در ادامه شما را با دو دسته مهم این محصول آشنا می کینم.

بخوانید  دستگاه بند انداز (معرفی 15 مدل از بهترین بند انداز برقی)

تثبیت کننده

ابتدا حالت دلخواه خود را به مو بدهید و بعد از فاصله نزدیک از طریق این محصول حالت موهای خود را تثبیت کنید. برای اسپری کردن باید حتما چشمان خود را ببندید تا قطرات آن وارد چشم شما نشود.

حالت دهنده

این مدل بیشتر قابل استفاده آقایان است. بهترین تافت مو برای شینیون خطی از این نوع است. در ضمن موهای لخت که به سختی حالت می پذیرند از نوع تثبیت کننده استفاده می کنند.

روش استفاده از تافت مو

برای استفاده از این محصول باید توجه کنید تا این ماده به ریشه موها زده نشود. زیرا موجی موخوره، پوسته پوسته شدن کف سر و ریزش موها می شود. شما می توانید برای دوری از این نوع عوارض تافت مو از نمونه های گیاهی آن استفاده کنید. در پایان روز حتما سعی کنید تا موهای خود را شستشو دهید تا این ماده روی موها باقی نماند؛ زیرا موحب ایجاد شوره کاذب در سر می شود و به صورت تکه های خشک شده جدا می شوند. در زمان استفاده از این محصول در فضای آزاد، دهان و چشمان خود را بسته و با فاصله اسپری کنید.

خرید اینترنتی تافت مو ارزان

در زمان استفاده از این نوع اسپری مو باید توجه کنید تا در پوست سر زخمی نباشد و از نداشتن حساسیت نسبت به آن ها مطمئن شوید. زنان باردار نیز جز افرادی هستند که به هیچ عنوان نباید از آن استفاده کنند؛ زیرا ممکن است موجب نافص شدن نوزاد شود. شما برای اطلاع از قیمت بهترین تافت مو می توانید به اسپاتکام مرجع تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه کنید و خرید اینترنتی امن و ارزان را تجربه کنید.

بخوانید  معرفی بهترین ژل شستشوی صورت