معرفی ریمل قهوه ای مارک خوب

ریمل قهوه ای مارک خوب

معرفی ریمل قهوه ای مارک خوب

خرید ریمل قهوه ای مارک خوب

ریمل قهوه ای مارک خوب : برای انتخاب بهترین مارک ریمل، در کنار اهمیتی که به کیفیت آن می دهید، دقت در انتخاب رنگ آن نیز دارای اهمیت زیادی می باشد. تا اینکه شما بتوانید از بین رنگ مشکی و یا قهوه ای بهترین رنگ را انتخاب کنید. در واقع می توان گفت که ریمل مشکی برای هر مناسبتی جذاب می باشد. اما نباید زیبایی ریمل قهوه ای را نیز دست کم گرفت. به این ترتیب اگر شما قصد انتخاب بهترین ریمل ابرو را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا ادامه ی این مطلب در سایت اسپاتکام با ما همراه باشید تا با میزان جذابیت رنگ ریمل قهوه ای و مشکی بیشتر آشنا شوید و بتوانید متناسب با رنگ پوست خود بهترین خرید ریمل را داشته باشید.

تفاوت های ریمل قهوه ای و مشکی

به طور کلی می توان گفت که هیچ آرایشی بدون ریمل کامل نیست. سال های زیادی است که ریمل جای خود را در کیف آرایشی هر خانم با سلیقه ای باز کرده است. همانطور که می دانید ریمل مشکی رایج ترین رنگ برای ریمل به حساب می آید و می توان گفت که مشکی رنگ غالب در ریمل ها شناخته شده است؛ اما با توجه به تنوعی که در اینگونه لوازم آرایشی به وجود آمده است رنگ های مختلفی مانند بنفش، مشکی، آبی و قهوه ای برای خانم هایی که به دنبال آرایش های متفاوت و خاص می باشند؛ در سایت اسپاتکام وجود دارد.

در بین تمامی رنگ های گفته شده بعد از مشکی، ریمل قهوه ای طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که ریمل های معمولی استفاده نمی کنید و همیشه به دنبال انتخاب بهترین مارک ریمل و خرید آن هستید.به احتمال زیاد در زمان خرید ریمل بین رنگ مشکی و قهوه ای مردد شده اید؛ حق دارید زیرا از یک طرف رنگ مشکی به استانداری در ریمل ها تبدیل شده است و از طرفی دیگر رنگ قهوه ای جذابیت خاصی دارد.  در ادامه به تفاوت های استفاده از ریمل مشکی و قهوه ای پرداخته ایم.

بخوانید  معرفی و خرید بهترین مارک کانسیلر دور چشم

خرید ریمل قهوه ای

ریمل مشکی

ریمل مشکی عمق دید شما را افزایش می دهد و چشم ها را با ابهت و جذاب می کند. رنگ مشکی تاثیر زیادی در افزایش دید بصری و حجم طول مژه ها دارد. و انتخاب بسیار مناسبی برای آرایش های شبانه و مجلسی شناخته میشود. این رنگ از ایمیل برازنده خانم هایی با موهای مشکی است و استفاده از آن در آرایش چشم هیچ ایرادی ندارد.

ریمل قهوه ای

به دلیل رنگ شناسی ریمل قهوه ای چند درجه روشن تر از ریمل مشکی می باشد. به همین دلیل کسانی که به آرایش ملایم علاقه دارند و اصطلاحا طرفدار میکاپ های لایت می باشند، به سراغ ریمل قهوه ای می روند. این ریمل ها ممکن است به لحاظ بصری حجم و طول مژه ها را بیشتر جلوه نمی دهند. اما ظاهری بسیار طبیعی و جذاب برای ابروها ایجاد می کنند.

زمان استفاده درست از ریمل قهوه ای یا مشکی

با توجه به موضوعات بالا شاید تصمیم بر اقدام خرید ریمل قهوه ای کرده باشید و پیشنهاد می کنم که حتما قبل از استفاده از ریمل قهوه ای برای اینکه مطمئن تر باشید در ادامه مطلب نیز با اسپاتکام همراه باشید.

اگر پوست یا مو های روشنی دارید، به جای مشکی ریمل قهوه ای بزنید

اگر پوست یا مو روشن دارید مطمئن بشید که ریمل قهوه ای مناسب شماست. رنگ قهوه ای برازنده شماست. رنگ قهوه ای ریمل تناسب بهتری با پوست یا موی روشت شما ایجاد می کند و جلوه ای طبیعی و زیبا به آرایش می دهد. البته ریمل مشکی نیز برازنده ی افراد با پوست و موی روشن است، اما جلوه ای سنگین و غلیظ به آرایش می دهد.

بخوانید  معرفی 20 مدل از بهترین ژل حالت دهنده ابرو

ریمل قهوه ای بهترین گزینه برای آرایش ملایم

به کسانی که طرفدار آرایش ملایم هستند پیشنهاد می کنیم به جای خرید ریمل مشکی، بهترین مارک ری%۸