سرم رشد مژه

سرم رشد مژه

سرم رشد مژه

سرم رشدمژه

سرم رشد مژه: در طول تاریخ، تمایل  به داشتن ظاهری زیبا و جذاب همیشه موردتوجه خانم ها بوده است. یکی از فاکتورهای مهم در دستیابی به  زیبایی داشتن چشمانی زیبا وجذاب است که دستیابی به این معیار، تنها متکی به رنگ و حالت چشم  ها نبوده و فاکتورهای دیگری ازجمله داشتن ابروهای پرپشت و خوش حالت یا مژه هایی ضخیم و بلند همواره روی آن تاثیرگذاراست.

مژه های پرپشت و حجیم در زیباتر به نظر رسیدن چشم ها و به طورکلی صورت، نقش بسزایی دارند؛ ازاین رو ممکن است کسانی که از داشتن مژه های نازک، کم پشت و بی حالت رنج میبرند، تمایل  داشته باشند تا از روش های امروزی مثل کاشت ،لیفت یا اکستنشن مژه ها  به منظور داشتن مژه هایی زیباتر،کمک بگیرند! بدون اینکه اندک توجهی نسبت به عوارض این  روش هاداشته باشند. استفاده بیش از حد از این روش ها باعث  آسیب و کم پشت تر شدن مژه های شما می شوند.

مهم ترین دلایل ریزش یا کم پشتی مژه

  • ژنتیک
  • اختلالات هورمونی
  • استفاده از مواد ارایشی بی کیفیت
  • وسواس مو کنی
  • حساسیت های شیمیایی
  • التهاب پلک
  • ضعف سیستم ایمنی

شیوه های درمان و تقویت مژه

اگرچه ژنتیک سهم بسیارزیادی در کم پشتی مژه ها دارد، اما این بدان معنا نیست که کم پشتی و بی حالتی مژه ها درمان ناپذیرند، فقط باید توجه کنیم که از چه روشی به منظور حل این مشکل بهره بگیریم.

امروزه یکی از بهترین ، به صرفه ترین و کار آمدترین روش ها به منظور تقویت طبیعی مژه ها، استفاده از سرم های رشد مژه یا انواع محلول های تقویت کننده  مو و مژه است.

بخوانید  معرفی بهترین مدل های دستگاه فر مو بابلیس

معرفی بهترین سرم  ومحلول رشد مژه

استفاده از سرم رشد مژه از جمله روش‌هایی است که در سال‌های اخیر برای بهبود زیبایی  و تقویت طبیعی مژه ها ارائه شده است، البته در خصوص استفاده از تقویت کننده های مژه باید به این نکته توجه کرد که مهم ترین اصل درنتیجه گیری دلخواه از این محصولات داشتن تداوم و نظم در طول دوره درمان است!

طبعا نباید انتظار داشته باشیم که با یک هفته یا یک ماه مصرف ، معجزه رخ بدهد! میانگین مدت زمان دوره  نتیجه گیری از این محصولات بین شش ماه تا یک سال است.

در ادامه قصد داریم بهترین سرم رشدمژه، معتبرترین برند های سرم رشد مژه ومحلول های تقویت مژه را خدمت شماعزیزان  ارائه کنیم:

 

تقویت کننده مژه و ابرو الیزابت آردن(Elizabeth Arden)

این محصول بدون بو، رنگ و پارابن است و مژه هارا از شکستگی و آسیب های محیطی و شیمیایی حفظ میکند

 

تقویت کننده مژه و ابرو سریتا( cerita)

بدون شک یکی از بهترین محلول‌های تقویتی مژه موجود در بازار محلول سریتا است. این محلول دارای ترکیبات بسیار مفیدی  شامل انواع ویتامین هااست که بر روی فولیکول مژه اثر گذاشته و باعث افزایش رشد و ضخامت  آن ها می‌شود.

 

ریمل تقویت کننده مژه گلدن رز(Golden rose)

محلول تقویت مژه گلدن رز شامل ویتامین‌های A و E است. این ویتامین‌ها باعث تقویت مژه و پرپشت و ضخیم‌تر شدن مژه‌های شما می‌شود.

 

ژل تقویت کننده ادور کوین(Ador coin)

علاوه بر تقویت مژه‌های شما مانند یک ریمل بی رنگ عمل میکند.

 

تقویت‌کننده مژه  لانکوم (Lancome)

این محصول فوق‌العاده علاوه بر اینکه به رشد قوی‌تر و بیشتر مژه های شما کمک میکند،پوست دور چشم ها را نیز روشن کرده و دررفع تیرگی دورچشم تاثیر فوق العاده ای دارد.

بخوانید  20 مدل بهترین شامپو ضد شوره

 

ازدیگر محصولات و برندها ی مطرح داخلی و خارجی دررابطه با تقویت مژه میتوان :

 

تقویت‌کننده مژه شیسیدو، ژل تقویت کننده مژه تالیکا، تقویت کننده موی اویدرم، محلول تقویت موی لامینین و سرم تقویت مژه سینره را نام برد.

طریقه مصرف ، سرم و محلول تقویت مژه را چگونه و چه هنگام استفاده کنیم؟

 

روشن است که  روش های استفاده از این محصولات بسته به نوع براش و مدت زمان درنظرگرفته شده برای اثرگذاری آن ها باهم متفاوت است ،اما قاعده کلی مصرف این محصولات به این صورت است که باید پیش از مصرف ،پلک ها و مژه هارا کاملا تمیز کرده و سپس اقدام به استفاده از محصول کنیم،معمولا درشب و پیش ازخواب زمان مناسبی برای استفاده  از محلول تقویت مژه یا ابرو است.

فراموش نکنید که میزان  اثر گذاری و پاسخ دهی این محصولات وابستگی زیادی به طرز استفاده صحیح و توصیه شده توسط برند مورد نظر وهمچنین رعایت  تداوم و نظم در طی دوره مصرف درنظرگرفته شده،دارد.

محصولات رشد و تقویت مژه را ازکجا تهیه کنیم؟

برای تهیه این محصولات میتوانید از طریق داروخانه های معتبر یا درگاه های معتبر آنلاین مثل  وبسایت اسپاتکام اقدام کنید.