معرفی و قیمت موچین ابرو خوب

موچین ابرو حرفه ای

معرفی و قیمت موچین ابرو خوب

موچین ابرو جز پرکاربردترین وسیله در لوازم کمک آرایشی بانوان است. از این ابزار برای برداشتن موهای ابروها یا حتی صورت استفاده می کنند. این وسیله برای انجام کارهای ظریف و حساس است؛ از این رو خرید موچین ابرو خوب موجب برداشتن اصولی موهای زائد می شود.

انتخاب موکن درست برای انجام کار پیرایش به اندازه درست انجام دادن فرایند آن مهم است. شما باید محصولی با کیفیت انتخاب کنید تا دچار زنگ زدگی نشود؛ زیرا زنگ زدگی آن موجب ایجاد عفونت در زمان برداشتن ابروها می شود. در این میان موچین ابرو فیشر به عنوان یک محصول خوب شناخته شده است.

انواع موچین ابرو جدید

موچین در کیف لوازم آرایشی تمام بانوان پیدا می شود و جز یکی از پرفروش ترین محصولات آرایشی است. انواع متنوع و متفاوت این محصول جوابگوی نیاز شماست. ابروها در زیبایی ما نقش ویژه ای دارند؛ زیرا اندازه، فرم و ترکیب آن ها چهارچوب صورت شما را تعیین می کند. به دلیل این که کمان ابرو حفظ شود باید از موچین برای برداشتن آن استفاده کرد. در ادامه انواع موکن را گفته ایم در این میان از ترکیب تکنولوژی با این محصول، موچین ابرو برقی (موزن برقی ابرو) تولید شده است که کار برداشتن ابرو را فوق العاده راحت کرده است.

موچین قیچی ابرو

این مدل دارای لبه های نازک است که باید با مهارت خاصی از آن استفاده کرد. برخلاف خیلی از خانم ها که با مدل های موچین معمولی راحت تر هستند خیلی از خانم ها از این نوع استفاده می کنند. کار کردن با این موچین ابرو کاملا آسان است و در زمان کار کردن شما خسته نمی شوید. این محصول دارای بدنه استیل است که در مواجه شدن با آب زنگ نمی خورد. قیمت موچین قیچی نسبت به کاربرد بالایی آن مناسب است.

بخوانید  معرفی بهترین روغن آرگان برای مو و صورت

موچین ابرو سر صاف

این مدل زیاد نمونه ای خوبی نیست زیرا در یک زمان موهای زیادی را می کنند و باعث خراب شدن حالت ابرو می شود. از این موچین برای گذاشتن مژه مصنوعی یا کندن موهای زائد اطراف بیکینی در زمان اپلاسیون و تمیز کردن ابروهای کلفت کاربرد دارند.

موچین گیره ای

اگر مدل رویش موهای ابروهای شما طوری است که به هم خیلی نزدیک است انتخاب مدل گیره ای بهترین انتخاب است.

موچین ابرو نوک تیز

ظاهر تیز گونه این موچین موجب وحشت شما می شود و ممکن است شما این گونه فکر کنید که به پوست شما آسیب می رساند. باید در زمان استفاده از این مدل دقت کافی را داشته باشید تا دست تان نلرزد وگرنه احتمال زخم شدن ابروهایتان بسیار زیاد است. این مدل نمونه ای از موچین ابرو حرفه ای است که ریزترین و موتاه ترین ابروها را به راحتی می کند. از این موکن برای طراحی ناخن و برداشتن وسایل ظریف تزئین ناخن نیز استفاده می شود.

محصول پیشنهادی: موچین ابرو اس ای وی طرح گربه

موکن گیره ای و تیز

از ترکیب دو مدل قبلی این مدل به وجود آمده است که موهای زائد ابرو را خیلی سریع و راحت با استفاده از نوک فوق العاده تیز خود می کند.

موچین سر پهن

این نوع بسیار کارآمد و فوق العاده است که در ابعاد و اشکال متفاوت در بازار موجود است.

موچین ابرو نیزه ای

این موکن از قدیمی ترین و پرکاربردترین مدل هاست که با نوک تیز آن می توانید بهترین فرم را به ابروها بدهید. از آن جایی که این محصول نوک تیزی دارد می توانید برای برداشتن موهای زائد بسیار ریز تمامی قسمت های بدن از آن استفاده کنید.

بخوانید  معرفی 10 نوع از آبرسان پوست چرب

موچین سرگرد

اگر پوست حساسی دارین می توانید از این مدل برای برداشتن ابروهای خود استفاده کنید. زیرا سر گرد آن موجب آسان شدن کار اصلاح و کاهش آسیب به پوست می شود. ولی خیلی از افراد استفاده از این نوع موچین را توصیه نمی کنند.

خرید موچین ابرو

داشتن ابروهای پر و متقارن تاثیر زیادی در زیبایی دارد و موجب کامل شدن قاب چهره می شود. با برداشتن موهای زائد ابرو زیبایی و آراستگی صورت نمایان می شود. قیمت موچین ابرو نسبت به کارایی بالای آن بسیار مناسب است. شما می توانید این خرید را در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اسپاتکام انجام دهید.