معرفی ۲۰ مدل ژل تقویت کننده ابرو

ژل تقویت کننده ابرو ارزان

معرفی ۲۰ مدل ژل تقویت کننده ابرو

ژل تقویت کننده ابرو یکی از راه های موثر برای پرپشت کردن و ضخیم کردن ابروهاست. داشتن ابروهای ضخیم و پرپشت همواره طرفداران زیادی دارد وچهارچوب کلی صورت را نشان می دهد. خیلی از افراداز روش های ماندد مداد ابرو، تتو و میکروبلیدینگ استفاده می کنند. این روش های پرهزینه به پوست و ریشه ابرو آسیب می زند و موجب ریزش آن می شود. شما با استفاده از بهترین تقویت کننده ابرو می توانید در مدت زمان کوتاهی از داشتن ابروهای پرپشت و زیبا لذت ببرید.

طریقه مصرف ژل تقویت کننده ابرو

روش استفاده از این محصول بسیار راحت است؛ ولی مانند بقیه وسایل آرایشی باید درست استفاده شود تا نتیجه خوبی داشته باشد. انواع این محصول مانند ژل تقویت کننده ابرو سینره، سروینا، سریتا، اویدرم، الی ژن و … در بازارموجود است.

ابتدا ابروهای خود را به وسیله یک پاک کننده تمیز کنید؛ بعد به راحتی و به آرامش محصول را روی ناحیه مورد نظر بمالید و با حرکت انگشتان دست محل را ماساژ دهید و بعد از چهار ساعت ابروهای خود را بشورید.

مقاله پیشنهادی: ژل ابرو چه مارکی خوبه؟ 

مزایای استفاده از ژل تقویت کننده ابرو

  • افزایش ضخامت ابرو و پرپشت کردن آن
  • تحریک متابولیسم سلولی در ریشه ها و فولیکول های ابرو
  • ضدخارش و ضد التهاب
  • ضدعفونی کننده
  • کنترل شوره و چربی
  • از بین بردن ریزش و تحریک مجدد رشد موهای ابرو
  • خون رسانی بهتر به ابرو ها و اکسیژن رسانی بهتر

خرید ژل تقویت کننده ابرو ارزان

داشتن ابروهای خوش فرم موجب زیبایی بیش از حد چهره شما می شود. خیلی از افراد به دلیل عواملی مانند استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، بالارفتن سن، تغییرات هورمونی و … موجب ریزش ابروهایشان می شود. برای پرپشت کردن و ضخیم کردن ابروهای نازکیا حالت و فرم دادن به آن می توانند از ژل تقویت کننده ابرو و مژه استفاده کنند. شما برای خرید و اطلاع از قیمت ژل ضد ریزش ابرو سینره، سروینا، سریتا و … می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.

بخوانید  20 مدل بهترین شامپو ضد شوره