معرفی بهترین مارک تیغ ابرو

انواع تیغ ابرو

معرفی بهترین مارک تیغ ابرو

ابروها از تاثیرگذارترین اجزای صورت هستند که بدون شک فرم آن ها تاثیر زیادی بر زیبایی صورت دارند. تیغ ابرو یکی از وسایل اصلاح صورت است؛ که موجب شکل و فرم دادن به ابروها طبق سلیقه خودتان می شود. برای زیبا کردن ابروها انواع مدادهای ابرو (Eyebrow pencils) و ریمل های ابرو در بازار موجود است؛ ولی شما باید بدانید که قبل از هر کاری باید به وسیله یکی از انواع تیغ ابرو به ابروهای خود شکل و حالت متناسب با فرم صورت تان را بدهید.

انواع تیغ ابرو

این محصول در انواع مدل های ساده، تاشو ساده و تاشو شانه دار و در برندهای متفاوت در بازار موجود است. همچنین تیغ ابرو شارژی و برقی از مدل های امروزی این محصول هستند که به وسیله جریان برق یا با باتری کار می کنند. لازم به ذکر است مدل امروزی و مدرن این وسیله بالاتر است ولی موجب سهولت بیشتر در انجام کار اصلاح ابرو می شود. در ضمن تیغ ابرو برای اصلاح صورت نیز کاربرد دارد و شما به راحتی و بدون هیچ دردی می توانید موهای زائد کل صورت خود را از بین ببرید.

نحوه استفاده از تیغ ابرو

قبل از استفاده از این محصول صورت خود را بشوید تا ابروهایتان خیس باشد؛ زیرا در این صورت ابروهای شما حالت بهتری می گیرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که فوق العاده پوست حساسیت دارید می توانید قبل از عمل تیغ زدن اطراف ابروهای خود با یک کرم مرطوب کنید.

شما باید بدانید با بهترین مارک تیغ ابرو فقط موهای اضافی اطراف ابرو خود را حذف کنید. برای این کار باید با یک مداد ابرو، اطراف ابروی خود را کادر بکشید تا با اطلاع و به صورت دقیق موها زائد را از بین ببرید. در غیر این صورت ممکن است ابروهای شما از حالت اصلی خود خارج شوند و یا کل ابروهای خود را از دست بدهید. در ضمن شما به راحتی می توانید در منزل این کار را انجام دهید و در صورت کند شدن تیغ خودتان اقدام به تعویض تیغ ابرو کنید.

بخوانید  20 مدل از بهترین اسکراب لایه بردار

تیغ ابرو از کجا بخرم؟

خیلی از افراد معتقد هستند که این محصول از موچین ابرو و بند انداختن خیلی بهتر است. زیرا موچین ابروها را می کند و موجب باز شدن منافذ پوست و ورود آلودگی به زیر پوست می شوند و بعد از مدتی موجب چروک شدن پوست می شود. در ضمن رشد مجدد موهای ابرو سریع تر و استفاده از آن آسان تر است. حالا شما برای خرید و اطلاع از قیمت بهترین مارک تیغ ابرو برای اصلاح صورت و ابرو می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپاتکام مراجعه کنید و خرید اینترنتی امنی را انجام دهید.