ناخن گیر برقی ؛ معرفی ناخن گیر اتوماتیک و الکتریکی

قیمت ناخن گیر برقی و الکتریکی

ناخن گیر برقی ؛ معرفی ناخن گیر اتوماتیک و الکتریکی

ناخن گیر برقی یکی از وسایل مورد نیاز برای رعایت حفظ بهداشت فردی هر انسان لازم است. ناخن گیرها دارای دو تیغه هستند که با قرار دادن ناخن بین دو تیغه می توان آن ها را کوتاه کرد. ناخن گیر برقی روتو کلیپر اصل دارای محفظه برای جمع آوری ناخن ها و فناوی پیشرفته برای جلوگیری از صدمه به زیبایی و سلامت ناخن هاست. در ادامه شما را با ویژگی ناخن گیر اتوماتیک اشنا می کنیم.

معایب ناخن گیر دستی

ناخن گیرهای معمولی دارای مشکلاتی هستند از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد. طراحی صاف تیغه های آن با توجه به هلالی بودن فرم ناخن های انسان در تضاد است. این مورد خود موجب آسیب جدی به ناخن های می شود. کوتاهی به حالت غیر هماهنگ موجب از بین رفتن زیبایی ظاهری ناخن های دست شما می شود. همچنین شما برای استفاده از این وسیله باید زمان و نیروی زیادی صرف کنید و بعد از کوتاه کردن حتما باید زمانی را به سوهان کشیدن ناخن های خود اختصاص دهید. پس بهترین راه حل خرید ناخن گیر اتوماتیک و الکتریکی است تا به راحتی عملیات کوتاه کردن را بدون هیچ نگرانی انجام دهید.

شما می توانید از سوهان کوچکی که روی ناخنگیر دستی تعبیه شده است برای سوهان کشیدن ناخن های خود استفاده کنید؛ زیرا بعد از کوتاه کردن ناخن ها تیز می شود و موجب خراش روی پوست شما می شود. شما با استفاده از یک ناخن گیر برقی roto clipper اصل می توانید این مشکل را برای همیشه حل کنید. این محصول دارای طراحی خاص و مدرن است و در کوتاه ترین زمان ناخن های کوتاه شده زیباییرا به شما هدیه می دهد.

بخوانید  معرفی بهترین شامپو تقویت کننده مو

معرفی و مشخصات ناخن گیر برقی و الکتریکی

ناخن گیر اتوماتیک دارای دو تیغه دوار می باشد و شما به راحتی می توانید ناخن های دست و پای خود را کوتاه کنید. این محصول دارای ضریب ایمنی بالاست و بدون هیچ نوع آسیبی به ناخن و پوست می توانید از آن استفاده کنید. از این رو ناخن گیر برقی برای سالمندان، برای معلولین، نوزاد و کودک قابل استفاده است. شما بعد از استفاده از ان دیگر نیازی به سوهان کشیدن ناخن های خود ندارید.

این محصول به آسانی ناخن های شما را کوتاه کرده و صیقل می دهد و از آن می توان برای آرایش ناخن ها استفاده کرد. شما در زمان کار با ناخن گیرهای دستی و معمولی برای گرفتن ناخن های پا به چشمان خود فشار می آورید؛ اما ناخنگیر برقی با داشتن چراغ LED به شما تسلط  و دید کامل برای انجام عمل کوتاهی را می دهد.

مقاله پیشنهادی :بهترین برند لاک ناخن

مزایایی ناخن گیر برقی و اتوماتیک

 • دارای طراحی به روز و نوین
 • قابل حمل و سبک بودن
 • کارکردن به سادگی و با دو باطری
 • دارای محفظه داخلی برای جمع آوری ناخن ها
 • بهداشتی بودن
 • دارای چراغ LED برای راحتی کار
 • دارای ایمنی بالا و بدون خطر بودن
 • سرعت بالا به دلیل موتور دوار
 • آسانی کار
 • سوهان کردن ناخن ها
 • دارای برس برای تمیزی

قیمت ناخن گیر برقی roto clipper اصل

ناخن گیر اتوماتیک وسیله آرایشی و بهداشتی جدید و مدرن است که بدون شک هر شخصی به آن نیاز دارد. شما با خرید ناخن گیر الکتریکی دیگر نگران آسیبی که به ناخن ها و پوست شما در زمان استفاده از ناخن گیرهای دستی می شود، نباشید. شما با استفاده از ناخن گیر برقی نوزاد و کودک و برای معلولین و سالمندان عمل کوتاهی ناخن را بدون سوزش و درد انجام دهید. شما برای تهیه و خرید این محصول می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپاتکام مراجعه کنید.

بخوانید  بهترین بالم حجم دهنده لب