خرید شانه های مخصوص موهای فر

خرید شانه های مخصوص موهای فر

خرید شانه های مخصوص موهای فر

خرید شانه های مخصوص موهای فر

خرید شانه های مخصوص موهای فر: بسیاری از افراد هستند که مو های فر دارند و یا شاید خودتان هم جز مو فرفری های زیبا باشید، تبریک می گویم. شما جز جذابترین آدم ها هستید و همیشه دیگران از دیدن موهای فر شما لذت می برند. اما شاید کمتر بدانید که مراقبت از مو های فر، سخت تر از مو های معمولی می باشد. در مقاله شانه های مخصوص موهای فر به بخش های مختلفی از جمله انواع برس مخصوص موهای فر در سایت لوازم آرایشی اسپاتکام را توضیح خواهیم داد.

کسانی که موهای فر دارند بیشتر از کسانی که موهای صاف دارند با دردسر برس کشیدن مو روبه رو هستند و حتی این باور میان مردم به وجود آمده است که شانه کشیدن مو های فر کار نادرستی می باشد. شاید برس کشیدن موهای فر با برس های مویی و پلاستیکی معمولی کار درستی نباشد اما اگر برس مخصوص موی فر را انتخاب کنید قطعا می توانید به سادگی مو های فر خود را برس کشیده و حالت بدهید.

اگر به دنبال برس موی فر هستید و هم حالت طبیعی مو های فر خود را حفظ کنید باید از شانه های مخصوص موی فر استفاده کنید که دندانه های درشت چوبی و با فاصله دارند. استفاده از برس با دندان چوبی بهترین ابزار برای حالت دادن به مو های فر خشک می باشد. چون باعث می شود الکتریسیته ساکت در مو جمع نشود و مهم تر از آن، فر های شما را از هم باز و جدا نمی کند.

بخوانید  معرفی 20 مدل ژل تقویت کننده ابرو

خرید شانه مخصوص موهای فرانواع برس مخصوص موهای فر

برس بالش دار با دانه های پلاستیکی، چوبی یا فلزی؛ که بر روی یک پایه کوسن دار پلاستیکی سوار شده است. این برس برای صاف کردن مو ها استفاده می شود. در بین انواع محصولات مخصوص موهای فر در این مقاله به معرفی برس و شانه های مخصوص آن می پردازیم. در این میان شانه دلگان و شانه پیک موی فر از نمونه ها و محصولات پرفروش است.

شانه چوبی مخصوص موهای فر

شانه دندانه چوبی مناسب حالت دادن و موج دادن مو ها می باشد. اگر مو های فری دارید، این نوع برس مناسب است زیرا مانع از وز شدن مو ها می شود. برای مو های سست و شکننده نیز این نوع پرس انتخاب خوبی می باشد.

برس گرد

برس گرد برای مو های فر کاربردی ندارد اما با انتخاب نوع مناسب این نوع برس می توان به مو های خود استایل های متفاوت بدهید. مثلا برای صاف کردن مو از برس هایی که سوزن های آن از هم فاصله زیاد دارند و قطر برس بیشتر است، استفاده می کنند. هرچه قطر برس کمتر باشد، مو فر تر می شود.

شانه تونل دار

شانه های تونل دار با دانه های باز و شکل V برای مو هایی مناسب است که مرتبا درهم گره می خورند. برس زدن مو و سشوار کشیدن هم زمان با این برس باعث باز شدن موها از هم و پر حجم شدن آن می شود.

برس حرارتی

برس های حرارتی این برس ها برای سشوار کشیدن مناسب هستند. هنگام سشوار کشیدن سطح این برس گرم می شود و باعث تکمیل کننده گرمای سشوار شده و حالت گرد برس نیز باعث می شود موها بهتر حالت بگیرد. با برس گرد حرارتی کوچک می توانید مو ها را فر و با انواع بزرگ تر، موها را صاف کنید. در ضمن سشوار مخصوص موهای فر نیز در بازار موجود اتس.

بخوانید  معرفی بهترین مارک ریمل اسنس

قیمت و خرید شانه مخصوص موهای فر

در مقاله خرید برس مخصوص موهای فر در سایت فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام در رابطه با انواع برس های مخصوص موهای فر توضیح دادیم و سعی کردیم به شما کمک کنیم که یک شانه مخصوص و خوب برای خود تهیه نموده و همچنین می توانید برای حالت دهندگی و استفاده از نرم کننده های مو سایت اسپاتکام میزان مو خورگی و مشکلاتی از قبیل وز شدن مو جلوگیری کنید. امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله به شما کمک کرده باشیم تا درک صحیحی از شیوه انتخاب شانه سرتان داشته باشید.