معرفی ۲۰ مدل کرم ترک پا ارزان

کرم ترک پا ارزان

معرفی ۲۰ مدل کرم ترک پا ارزان

کرم ترک پا ارزان: بسیاری از افراد به خصوص در فصل زمستان دچار ترک پاشنه پا می شوند، باعث می شود ناحیه پاشنه پا زیر شود و هنگام راه رفتن احساس درد کند و ممکن است به دلیل ترک خوردن پوست به عوارض دیگری مانند زخم ها برسد. ترک خوردن پاشنه پا یک مشکل شایع پوستی در بسیاری از افراد است و باعث ظاهر و بافت پوست می شود.

ترک پا یک مشکل بسیار شایع در بین خانم ها می باشد و این به دلایل مختلفی اتفاق می افتد و در سطر های زیر به آن خواهیم پرداخت، روش های بسیار زیادی برای درمان خشکی پوست وجود دارد که مهم ترین آن استفاده از کرم های مرطوب کننده است. دو نوع کرم مرطوب کننده پا وجود دارد که عبارت است از: منظم و دارویی که از نام آن مشخص است اما بهترین کزینه برای برخی خانم ها خصوصا آن هایی که پوست حساسی دارند. ما در مقاله کرم ترک پا ارزان در سایت فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی اسپاتکام به ارزان ترین کرم پا های مخصوص ترک پا می پردازیم  اما قبل از آن علت اصلی ترک کف پا چیست؟

علت ترک پاشنه پا

علت ترک پاشنه پا می تواند دلایل بسیاری زیادی داشته باشد اما می توان شایع ترین آن مرطوب نکردن پوست باشد، بدون مرطوب کردن پا را مالش دادن، قدم زدن با پای برهنه، بروز دیابت و چاقی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

  1. مرطوب نکردن پوست

لازم است پوست در داخل و خارج از آن مرطوب باشد تا در صورتی که عدم رطوبت مناسب به خصوص در فصل زمستان، احتمال ترک خوردگی بیشتر می شود.

  1. در حمام از آب گرم استفاده کنید.

هنگام استفاده از آب گرم در حمام، می توانید ب پوست روغن هایی که به مرطوب شدن آن کمک می کند استفاد کنید

  1. پا را بدون مرطوب کردن آن مالش دهید

برخی از افراد پاشنه پا را پاکسازی می کنند در حالی که خشک است بدون مرطوب کردن آن برای خلاص شدن از کمبود آب بدن، اشتباه رایجی که باعث خشکی و ترک خوردگی می شود.

  1. قدم زدن برهنه

برای پیاده روی پا برهنه فواید زیاد می تواند داشته باشد اما اگر این موضوع ادامه دارباشد احتمال ترک خوردگی و کم اوردن آب بدن افزایش می یابد. در قدم زدن بسیار مراقب باشید که از چه صندلی استفاده می کنید ممکن است جنس کفی کفش و یا صندل اصلا مناسب نباشد.

  1. دیابت

دیابت به دلیل آسیب عصبی در پا که ناشی از اختلالات قند خون می باشد که می تواند به خشکی بیشتر پوست در مناطق مختلف از جمله ناحیه پا و پاشنه کمک کند.

  1. چاقی

چاقی احتمال بروز ترک های پاشنه پا را افزایش می دهد، به دلیل وزن اضافی که این ناحیه را تحت فشار قرار می دهد و منجر به گسترش آن می شود و پوست خشک قادر به مقابله با فشار و ترک نمی باشد

بخوانید  تراش آرایشی (خرید انواع مداد تراش آرایشی)

قیمت کرم ترک پا ارزان

کرم ترک پا ارزان با بهترین قیمت در سایت فروشگاه آنلاین محصولات بهداشتی اسپاتکام به فروش می رسد و شما می توانید بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی را بدست بیاورید. البته لازم به ذکر است که شما می توانید بعد از استفاده کرم ترک پا با خیال راحت کفش تابستانی بپوشید و با خیال راحت قدم بردارید و از شکل و ظاهر پاشنه پاهایتان خجالت نخواهید کشید، از این پس دیگر نگرارنی درمورد ترک های آزاردهند نخواهید داشت، زیرا راه حل استفاده از کرم مراقبت از این مجموعه است که برای شما انتخاب کرده ایم و شما آماده پوشیدن صندل جدید خود هستید.