معرفی و خرید قیچی آرایشگری ارزان

خرید ست قیچی آرایشگری

معرفی و خرید قیچی آرایشگری ارزان

خرید قیچی آرایشگری : هر آرایشگر و پیرایشگر به یک قیچی آرایشگری ارزان نیاز دارند. این وسیله به عنوان یک ابزار کاربردی در کنار ماشین اصلاح بدن و سر است. قیچی اصلاح دارای طراحی ساده که شامل دو تیغه تیز است که به یک دسته منتهی می شود. این ابزار کاربردهای تخصصی دارد در این زمینه می توان به عنوان مثال به خرید قیچی آرایشگری حرفه ای رومنس اشاره کرد.

بهترین قیچی آرایشگری از جنس فلز و بسیار خوش دست و سبک می باشد. از دیگر ویژگی های قیچی آرایشگری ساووی و رزونال می توان به تیز بودن تیغه، شیارهای باریک و نازک دندانه مانند یک تیغه یا هر دوی آن و دقیق بودن از نظر اندازه طراحی برای جلوگیری از سنگین شدن اشاره کرد. اگر شما قصد خرید قیچی های حرفه ای آرایشگری را دارید در این مطلب از فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام با ما همراه باشید.

راهنمای خرید قیچی آرایشگری

برای انتخاب این وسیله سلیقه و توانمندی هر شخص متفاوت است. مثلا ممکن است یک نوع قیچی برای یک شخص بسیار خوش دست و سبک باشد ولی برای یک شخص دیگر این گونه نباشد. در ادامه به معیارهای خرید قیچی اصلاح توجه کنید.

اندازه قیچی آرایشگری

این مسئله به تکنیکی که شما می خواهید روی موی مشتری پیاده کنید بستگی دارد. بعضی از قیچی ها در اندازه های ۵/۵ میلی متری، ۵/۶ میلی متری و ۷ میلی متری وجود دارند. مثلا اگر شما قیچی ۵/۵ میلی متری را انتخاب کردید، با ظرافت بیشتری باید کار کنید ولی باید مراقب باشید تا موها دو شاخه نشود و از موجب موخوره نشود.

بخوانید  رژ لب کلاسیک مات

راحتی

سبک و راحت بودن قیچی در دست شما تاثیر فوق العاده ای در خروجی کار شما دارد. شما با این احساس راحتی می توانید با آرامش کامل و سرعت بالا کار خود را انجام دهید و در پایان از کار خود احساس رضایت داشته باشید.

انواع قیچی آرایشگری

داشتن طراحی ارگونومیک و مناسب از ویژگی های مهم این ابزار است. این وسیله از نظر نوع برش و شکل ظاهری دارای انواع گوناگون است. در ضمن شما می توانید تمامی این مدل ها را در قالب خرید ست قیچی آرایشگری انجام دهید. در ادامه در مورد انواع آن توضیح داده ایم.

قیچی کات

به این نوع، قیچی کوتاهی مو یا ساده می گویند. معمولا برای برش های ساده و خشک از آن استفاده می کنند و از نظر شکل ظاهری در سه نوع زیر می باشند.

  • قیچی کات نوک تیز: برای ایجاد برش های خطی و ظریف
  • قیچی کات تیغه کوتاه: برای برشهای نزدیک گوش و پوست
  • قیچی کات تیغه بلند: برای کوتاه کردن های پرحجم و کوتاهی ها همراه با شانه

قیچی پیتاژ

این مدل نیز با نام های قیچی اره ای، دندانه دا و اسکراب نیز معروف است. کاربرد این مل بای کم حجم کردن موها و ایجاد بافت در مو استفاده می شود. اگر دو تیغه اره ای باشد با ۲۵ درصد و در صورتی که یک تیغه ساده و دیگری اره ای باشد از نوع ۵۰ درصد باشد. اگر قصد خرید قیچی آرایشگری ارزان و حرفه ای در این مدل را دارید باید مدل های مختلف آن را که شامل قیچی پیتاژ یکطرفه و دو طرفه است.

بخوانید  معرفی و قیمت موچین ابرو خوب

قیچی پیتاژ (Pitage scissors)  موجب خارج کردن یکدستی و صافی مو می شود و حالت خرد شده و زیبایی به خود می گیرد. اگر شما موی کم حجمی دارید با این نوع قیچی می توانید موی پرحجم و در صورتی که موهای پرحجمی دارید با این مدل قیچی می توانید موهای زیبا و خوش فرمی داشته باشید.

قیچی برقی آرایشگری

اگر شما به دنبال خرید قیچی آرایشگری حرفه ای هستید می توانید مدل های برقی این ابزار را انتخاب کنید. با ورود تکنولوژی و پیشرفت علم این مدل چند وقتی است که وارد بازار شده است. اگر شما قصد خرید قیچی آرایشگری چپ دست را دارید می توانید این مدل را بررسی کنید.

خرید اینترنتی و قیمت قیچی آرایشگری ارزان

انواع برندها و مدل های قیچی اصلاح در سایز و جنس های متنوع در بازار موجود است. قیمت قیچی آرایشگری رومنس، جگورا، رزونال و ساووی با یکدیگر از لحاظ مشخصات گوناگون متفاوت است. شما برای خرید بهترین قیچی های حرفه ای آرایشگری می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید. این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش قیچی آرایشگری جگورا، چپ دست و ارزان  فعالیت گسترده و اینترنتی دارد.