خرید کراتین مو ارزان

خرید کرایتن مو ارزان و با کیفیت

خرید کراتین مو ارزان

خرید کراتین مو ارزان : امروزه یکی از رایج ترین روش ها برای صاف کردن موهای وز استفاده از پک کراتینه مو است. کراتین همان پروتئین موجود در دندان، مو و ناخن است که موجب درخشندگی و صافی موها می شود. افرادی که دارای موی فر یا وز هستند دارای درصد کمتری از این ماده در ساختار موهای خود هستند یا افرادی که با دکلره کردن و رنگ کردن موجب سوخته شدن موهایشان شده اند. لذا با استفاده و خرید کراتین صافی مو می توانند این کمبود و آسیب را جبران کنند.

با این که مواد موجود در این نوع محصولات از منابع طبیعی و حیوانی به دست می آید ولی درصدی از مواد شیمیایی در آن ها وجود دارد که در صورت استفاده مداوم موجب ایجاد حساسیت های پوستی، ریزش مو و تخریب ساختمان موها شود. پس شما بهتر است از برندهای عالی و با کیفیت کراتینه مو ارزان استفاده نمایید. در ادامه از این مطلب فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام شما را با خرید کراتینه مو ارزان، قیمت مواد کراتینه مو برزیلی و پرسونال ارزان آشنا می کنیم، پس با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از پک کراتینه مو

بیشتر افراد برای درمان کراتینه به سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مراجعه می کنند. اگر شما قصد دارید که از هزینه های گزاف آرایشگاه ها جلوگیری کنید می توانید خودتان اقدام به خرید کراتین مو ارزان کنید و در منزل طبق دستور عمل گفته شده این کار را انجام دهید.

  • ابتدا اقدام به خرید کراتین صافی مو با کیفیت و مرغوب نمایید.
  • مو خود را با شامپو بچه یا شامپوی ضعیف تر چندین بار بشویید.
  • مو خیس را با سشوار خشک نمایید.
  • با توجه به حجم موهایتان، موهای خود را به ۴ یا ۸ بخش تقسیم نمایید.
  • با شانه یا فرچه مواد را به موهای خود ماساژ دهید و تا ۳۵ دقیقه صبر کنید.
  • بعد از سپری شدن زمان گفته شدن موهای خود را نشسته سشوار کنید.
بخوانید  معرفی بهترین مارک برق ناخن و انواع آن

لازم به ذکر است که بعد استفاده از مواد کراتینه به مدت سه روز نباید موهای خود را بشویید. در ضم اگر شما موهای خیلی خشک یا آسیب دیده ای دارید بهتر است که ابتدا آن را کراتینه کرده و احیا کنید و بعد آن رارنگ کنید. اما اگر موهای شما آسیب دیده نیست می توانید موهای خود را رنگ کرده و بعد آن را کراتین کنید.

مزایای خرید کراتین مو ارزان

شما قبل از خرید این محصول باید در فضای وب به جست و جو در مود بهترین مواد لخت کننده مو باشید و همچنین از چندین آرایشگر در این زمینه مشاوره بگیرید. در آخر شما از طریق یک مرکز فروش معتبر مانند فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اسپاتکام اقدام به خرید و بررسی قیمت مواد کراتینه مو کنید.

استفاده از مواد لخت کننده و صافی مو موجب صاف شدن سلول های ساقه مو می شود و موها را درخشان می کند. این نوع صافی و براق بودن در حدود ۲ تا ۳ ماه دوام دارد. البته هر چه شما کمتر به حمام بروید و از شامپوهای مخصوص کراتینه مو استفاده کنید مدت زمان صافی مو افزایش می یابد. به عنوان مثال شما بهتر است در هفته دو بار حمام بروید و از شامپوهای حاوی مواد نرم کننده مو استفاده کنید.

قیمت کراتین مو ارزان

کارخانه های زیادی در زمینه تولید مواد لخت کننده مو، مواد صافی مو و پک کراتینه مو در سراسر دنیا فعالیت دارند. بدون شک بهترین مارک مواد کراتینه را باید در بهترین کارخانجات تولید پیدا کرد. استفاده از این مواد موجب ایجاد نرمی و لطافت خاصی در موهای شما می شود و فرمی ابریشمی به موهایتان می دهد. شما برای خرید کراتین مو ارزان و اطلاع از قیمت مواد کراتینه مو برزیلی و پرسونال که از بهترین مارک های ای محصول است، می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.

بخوانید  مسواک زبان چیست؟ (نحوه استفاده از اسکراپر زبان)