خرید شامپو ضد شپش (۱۰ مدل پرفروش)

خرید شامپو ضد شپش ایرانی

خرید شامپو ضد شپش (۱۰ مدل پرفروش)

خرید شامپو ضد شپش به عنوان بهترین درمان برای شپش سر است. این نوع شامپوها با داشتن مواد موثر گیاهس و طبیعی و با کارایی بالا موجب مرگ شپش و نابودی حتمی تخم های آن می شود. شامپوی ضد شپش ایرانی و خارجی باعث مسدود شدن منافذ تنفسی شپش می شود و از طریق این اختلال و داشتن ترکیبات ضد باکتری و ضدقارچی باعث مرگ شپش می شود.

شامپو ضد شپش پرمترین، ایگو، نلا و هگور نمونه های از مارک های پرفروش و کارآمد این محصول است. در ادامه از این مقاله سایت لوازم آرایشی اسپاتکام شما را با خرید اینترنتی و قیمت شامپو ضد شپش ایرانی، لیندان و پاراسیدوز آشنا می کنیم.

شپش سر چیست؟

شپش سر نوعی حشرات کوچک است که پرواز یا پرش نمی کنند و از طریق تماس مستقیم به دیگران منتقل می شود. به عنوان مثال از طریق وسایل شخصی مانند شانه، کلاه، روسری و شال از فرد آلوده به دیگران منتقل می شود.

این حشرات ریز از خون سر تغذیه می کنند و در میان موهای سر زندگی می کنند. این مشکل و بیماری بیشتر در بین کودکان رایج است. رنگ شپش قهوه ای رنگ و متمایل به زرد یا خاکستری است. اندازه این حشرات فوق العاده ریز است و به اندازه ای دانه های روی توت فرنگی است و از طریق تولید ماده چسبنده موجب چسبیدن تخم شپش به ساقه مو می شود.

چگونگی تشخیص شپش موی سر

زمانی شما متوجه وجود شپش در سر می شوید که این موجودات شروع به حرکت می کنند و تقریبا از حاشیه سر شروع شده و بعد به دو طرف مرکز سر گسترش می یابد. در این زمان شخص در سر خود احساس خارش می کند. این خارش به حدی زیاد می شود که موجب خراشیدگی با ناخن به دلیل خراش بیش از حد سر می شود. در موارد بسیار حاد ممکن است غدد لنفاوی در اطراف سر و ناحیه گردن نیز برجسته می شود. در ادامه لیستی از علائم شپش در سر را آورده ایم. این نشانه ها شامل موارد زیر است:

  • خراشیدن مداوم سر
  • خارش شدید پوست سر
  • مشاهده تخم های شپش به شکل دانه های کنجد در لا به لای موها
  • مشاهده نقاط سیاه رنگ بر روی پوست و موی سر که نشانه های شپش بالغ است.
بخوانید  معرفی و قیمت آبپاش آرایشگاهی

خرید شامپو ضد شپش ارزان بهترین درمان برای شپش موی سر

هنگامی که افراد دچار این عارضه می شوند به دنبال سریع ترین روش برای درمان هستند. در این میان خرید شامپوی ضد شپش موثرترین و قابل اعتمادترین راه برای درمان است. شما برای استفاده از این محصول باید ابتدا مقدار از آن را روی مو بمالید و بعد با شانه دندان ریز موها را شانه کنید تا رشک ها از بین بروند.

خرید شامپو ضد شپش هگور، نلا، پرمترین، الیمکس، موو، ایگو، پاراسیدوز از روش های درمانی موثر تر از روش های طبیعی است. شما از طریق مصرف این نوع محصولات می توانید بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان بگیرید. لازم به ذکر است که اگر بیماری هنوز گسترش پیدا نکرده است می توانید با کوتاه کردن موها، استحمام روزانه، استفاده از محصولات و خرید شامپو نولایس ضد شپش و جوشاندن وسایل شخصی موجب مرگ و نابودی شپش و رشک شوید.

خرید اینترنتی و قیمت شامپو ضد شپش ایرانی و خارجی

این شامپوها ضد التهاب، نرم کننده و ضد خارش است و موجب از بین بردن عفونت های پوستی و زرد زخم در ناحیه پشت سر و پشت گوش می شوند. اگر شما دچار این بیماری شدید اصلا جای نگرانی نیست زیرا این مشکل به راحتی از طریق خرید اینترنتی شامپو ضد شپش هگور، پاراسیدوز و پرمترین می توانید این بیماری را درمان کنید. شما را برای اطلاع از قیمت شامپو ضد شپش ایرانی، لیندان، پاراسیدوز و قیمت شامپو هگور در داروخانه می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.

بخوانید  معرفی و لیست قیمت 10 مدل مارک خوب ریمل ابرو