معرفی و قیمت بهترین نوار بهداشتی

بهترین نوار بهداشتی با جذب بالا

معرفی و قیمت بهترین نوار بهداشتی

بهترین نوار بهداشتی یکی از وسایل ضروری برای خانم ها در دوران قاعدگی و عادت ماهانه است. بدون شک کیفیت و مرغوبیت در این نوع محصولات فوق العاده مهم است، زیرا اگر  شما بهترین مارک نوار بهداشتی را انتخاب نکیند دچار بیمارهای بسیار حساس و جبران ناپذیری می شوید.

بهترین نوار بهداشتی ایرانی، ضد حساسیت خارجی، با جذب بالا، مشبک و برای زایمان دستمالی است که شبیه پوشک بچه با سایز کوچکتر می باشد. یکی از مهم ترین دغدغه خانم ها در دوران قاعدگی بهداشت ناحیه تناسلی است که این محصول این مشکل را حل کرده است و با پوشش الیاف مصنوعی و توده ای پنبه و مواد جاذب مایعات ساخته شده است. در ادامه این مطلب به شما می گوییم که بهتر است از چه نوار بهداشتی استفاده کنیم؟.

راهنمای خرید بهترین نوار بهداشتی ایرانی و خارجی

پدهای بهداشتی یکی از رایج ترین محصولاتی است که در دوران قاعدگی از آن استفاده می کنند. این محصول در انواع سایز و اندازه های متنوه در بازار موجود است. شما برای خرید نوار بهداشتی باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

سایز نوار بهداشتی

این محصول در انواع سایزهای متنوع با توجه به نیاز خانم های طراحی شده است. مثلا پد شبانه و روزانه؛ که نوع شبانه آن بزرگتر و پهن تر است و از مدل های بهترین نوار بهداشتی با جذب بالا می باشد و نوع روزانه آن کوچکتر و نازک تر است.

توجه به مقدار خونریزی

شما باید اندازه پد بهداشتی خود را با توجه به مقدار خونریزی خود انتخاب کنید. مثلا نوار بهداشتی بالدار با سایز بزرگ برای مواقعی خوب است که خانم خونریزی زیاد دارد یا اینکه بهترین نوار بهداشیتی برای زایمان مناسب زمانی است که خانم زایمان کرده است و خونریزی فوق العاده زیادی دارد.

بخوانید  معرفی ست براش آرایشی

ضد حساسیت بودن

اگر شما در زمان استفاده از یکی از مارک های این محصول متوجه سوزش و خارش شدید حتما به این نوع حساسیت دارید و اصلا نباید از ان استفاده کنید. در این میان بهترین نوار بهداشتی ضد حساسیت خارجی طرفداران زیادی دارد.

قدرت جذب

یک نوار بهداشتی خوب از نظر میزان جذب زمانی مطلوب است که خون به دلیل نشستن به سطح پد بهداشتی برنگردد. با تجه به این موضوع بهترین نوار بهداشتی مشبک نسبت به نمونه های پنبه ای جذب بالاتری دارد. لازم به ذکر است نوارهای پنبه ای منجر به ایجاد حساسیت برای بعضی از خانم ها می شود.

نحوه استفاده از پدهای یک بار مصرف یا نوار بهداشتی

استفاده از این محصول بسیار راحت است؛ فقط کافی است که شما نوا چسبنده آن را روی لباس زیر خود بچسبانید. در روزهای اول قادعدگی بهترین زملن تعویض نوار بهداشتی هر ۴ ساعت یکبار است و در روزهای پایانی کمتر نیاز به تعویض است. با این وجود که استفاده از این محصول آسان است ولی بخصوص نوع معطر آن موجل ایجاد حساسیت می شود؛ پس بهتر است که از نوع نوار بهداشتی خارجی ضد حساسیت استفاده شود.

بهترین جایگزین نوار بهداشتی

تامپون نوعی از نوار بهداشتی و به عنوان یک محصول جایگزین برای آن است که داخل واژن قرار می گیرد. این نوع نوار بهداشتی زنانه اصلا نباید توسط دختران استفاده شود و به وسیله اپلیکاتور وارد بدن شده و نخی دارد که باید بیرون بدن قرار گیرد تا بعدا بتوان آن را بیرون کشید. شما از این مدل نوار بهداشتی می توانید برای ورزش و برای شرکت در مهمانی های استفاده کنید. تعویض آن باید حتما در سرویس بهداشتی باشد و افرادی که خارش یا بیمارهای عفونی دارند اصلا از آن استفاده نکنند.

بخوانید  بهترین رژلب کالباسی مات

بهترین مارک نوار بهداشتی

این نوع پدهای بهداشتی در انواع برندهای متفاوت در بازار موجود است؛ اما حقیقتا بهترین مارک نوار بهداشتی کدام است؟. در این میان نوار بهداشتی پنبه ریز، تافته، مولپد و مای لیدی از برندهای پرفروش این نوع محصول شناخته شده است. شما با توجه به نیاز خود باید یکی از نوار بهداشتی مسافرتی، روزانه و شبانه و … را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی و قیمت بهترین نوار بهداشتی

رعایت کردن مسائل بهداشتی در دوران قادعدگی برای خانم ها بسیار اهمیت دارد. پدهای بهداشتی یکی از محصولات پراستفاده در این دوران برای خانم هاست. بهترین نوار بهداشتی ترکیه، مسافرتی، ایرانی، ضدحساسیت خارجی، مشبک ، برای زایمان و با جذب بالا از نمونه محصولاتی است که بانوان با توجه به نیاز خود یکی از آن ها انتخاب می کنند. شما برای خرید پدهای بهداشتی می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.