معرفی و لیست قیمت بهترین مداد لب

بهترین مداد لب

معرفی و لیست قیمت بهترین مداد لب

بهترین مداد لب تاثیر زیادی در زیبایی لب ها دارند. شما با استفاده درست از بهترین مارک خط لب بدون سرب می توانید لب های خوش فرم و برحسته ای داشته باشید. خیلی از بانوان به آرایش چشم های خود توجه می کنند؛ اما توجه به این نکته ضروری است که داشتن آرایش بی نقص در هر قسمت از اجزای صورت موجب ایجاد چهره ای بی عیب می شود.

بهترین مداد خط لب موجب نگه داشتن رژ لب در محدوده مشخص لب می شود و از پخش شدن آن جلوگیری می کند. همچنین باعث افزایش حجم لب های شما می شود. شما می توانید از بهترین مارک و رنگ مداد لب برای شکل دهی و رنگ دهی به لب های استفاده کنید. در این مطلب از فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام به معرفی کامل این محصول می پرازیم، پس با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از بهترین مداد لب

در حالت کلی انواع مداد لب در بازار موجود است که با توجه به نوع نوک، نوع رنگ و ترکیبات استفاده شده در آن می تواند موجب رضایت بانوان شود. در ابتدای کار برای انتخاب بهترین رنگ مداد لب، رنگی را انتخاب کنید که با رنگ لب های شما هماهنگ باشد. در ادامه به شما با روش صحیح کشیدن و استفاده خط لب آشنا می کنیم.

لب بالا را بکشید

قبل از استفاده از خط لب باید از یک تراش آرایشی برای تیز کردن نوک آن استفاده کنید. برای کشیدن خط باید از گوشه خارجی لب بالا شروع کرده و به مرکز لب بروید. بیشتر خانم ها به اشتباه از مرکز لب شروع کرده که این کار موجب ایجاد ناهماهنگی در لبها می شود.

بخوانید  بهترین مارک پالت سایه چشم

لب پایین را بکشید

برای کشیدن خط لب پایین باید نهایت دقت را کنید و درست خط لب را بکشید. بعضی از خانم ها برای درشت نشان دادن لب های خود بهترین مداد لب ها را زیر خط لبشان می کشند؛ که این کار موجب کاهش زیبایی چهره آن ها می شود.

استفاده از روش نقطه ای

حال بر روس لب های بالا و پایین خود نقطه های را مشخص کنید و بعد نقطه ها را به یکدیگر وصل کنید. قسمت های خالی را با خط لب پر کرده تا یکنواخت باشند.

استفاده از اسفنج

به منظور جلوگیری از رد مداد لب و لک می توانید از یک اسفنج یا دستمال نرم برای برداشتن مواد اضافی از روی لب ها استفاده کنید.

بهترین مارک مداد لب

شما باید بدانید که پوست لب ها به شدت حساس هستند؛ پس از مداد لب های بی کیفیت و خشک استفاده نکنید زیرا موجب آسیب جدی به پوست لبهای خود می شوید. در میان انواع رنگ خط لب می توان مداد لب کالباسی را به عنوان بهترین رنگ مداد لب دانست.

از میان برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار می توان مداد لب لچیک، خط لب گلدن رز، لانکوم و … را به عنوان بهترین مارک خط لب بدون سرب شناخت.

مقاله پیشنهادی : پرفروش ترین مارک رژ لب های مدادی

خرید بهترین مداد لب ارزان قیمت ۲۰۲۱

مدا و خط لب از موادی مانند رژ لب های مات با مقدار روغن کمتر و رنگدانه بیشتر تولید می شود. بدون شک بهترین مداد خط لب جدای از رنگ بندی و ظاهر درست، دارای مواد غیرسمی، ارگانیک و طبیعی است. در بهترین مارک خط لب بدون سرب مواد تقویت کننده برای لب های شما وجود دارد. شما برای خرید آنلاین و اطلاع از قیمت خط لب vov و دیگر برند ها می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید. این مجموعه به عنوان بزرگ ترین مرجع فروش لوازم آرایشی در سطح کشور فعالیت می کند.

بخوانید  معرفی پک لوازم و تجهیزات رنگ مو