معرفی ۲۰ مدل از بهترین پنکیک صورت

بهترین پنکیک صورت

معرفی ۲۰ مدل از بهترین پنکیک صورت

بهترین پنکیک صورت موجب پوشاندن جوش صورت، جای جوش، کک، مک، لک و بخیه و بقیه عیب های آن می شود. بانوان از این محصول برای زیبا ظاهر شدن و افزایش اعتماد به نفس و همچنین جلوگیری از تعرق و خراب شدن آرایش شان استفاده می کنند. شما حتی با خرید پنکیک مخملی عالی و خوب می توانید موجب ایجاد بافتی نرم و سبک و مخمل گونه روی پوست خود شوید.

بهترین پنکیک  برای صورت چرب، جوش دار و خشک از نمونه های رایج این محصول است که هر شخص باید متناسب با نوع پوست خود یکی از آن ها را انتخاب کند. بهترین پنکک های صورت یا پودر آرایشی یک نوع پودر فشرده است که باعث یکدست شدن پوست و همچنین موجب داشتن آرایشی حرفه ای و زیباتر می شود. در ادامه از این مقاله از فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام شما را با بهترین برند و مارک پنکیک صورت آشنا می کنیم.

پنکک صورت چه مارکی خوبه؟

با وجود انواع برندها و مارک های متنوع پودر آرایشی شما با سوال پنکک خوب چی بخرم؟ مواجه می شوید. کرم پودرها موجب پوشاندن نواقص صورت و ایجاد پوستی صاف و یکدست می شود. در ادامه به معرفی انواع بهترین برند و مارک پنکیک صورت با توجه به نوع پوست تان می کنیم.

مقاله پیشنهادی : بهترین کرم پودر مخملی

بهترین پنکک برای پوست چرب و جوش دار

پوست های چرب همیشه برق میزنند و در بیشتر مواقع دارای جوش های ریز هستند. شما قبل از استفاده از بهترین پنکیک برای پوست چرب و جوش دار از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و بعد از پودر آرایشی استفاده کنید. این کار موجب پوشاندن جوش صورت و ایجاد پوستی صاف و مات می شود.

بخوانید  معرفی 20 مدل از بهترین کرم شب روشن کننده و ضد چروک

در این میان بهترین پنکک سنگی مناسب این نوع پوست هاست. حالا برای شما این سوال پیش می آید که بهترین پنکیک سنگی چیست؟. مارک مروان خیر بهترین نوع این مدل است که موجب کاهش تعرق پوست های چرب های می شود. این برند دارای پوشش دهی و کیفیت بالاست؛ همچنین در مدت زمان زیادی روی پوست شما ماندگاری دارد. همچنین ای برند به عنوان بهترین پنکیک گریم صورت نیز می باشد.

بهترین پنکیک برای صورت خشک

خانم های با پوست خشک در استفاده از پودر آرایشی دو دل هستند، زیرا آن ها را دچار ماسیدگی در آرایش می کند. اما واقعیت امر این است که این افراد به دلیل این که به خوبی از پنکیک صورت استفاده نمی کنند دچار این مشکل می شوند. این دسته باید از قبل از استفاده از این محصول از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنند و بعد از گذشت چند دقیقه بهترین پنکیک صورت خشک را روی آن بزنند. پنکک های کرمی و استفاده از پودرهای آرایشی (Cosmetic powder) در چند لایه موجب پوشاندن و صاف نشان دادن بهتر پوست می شود.

در این میان بهترین مارک پنکیک برای پوست خشک که موجب آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست شود، برند کلینیک است که بسیار با کیفیت و عالی و با پوشش دهی بالا می باشد.

نحوه استفاده از بهترین پنکیک برای صورت

شما برای استفاده از این محصول بادی حتما از یک پد آرایشی استفاده کنید. بهتر است قبل از استفاده پد را مرطوب کنید ولی توجه کنید که هر چه مقدار رطوبت پد کم تر باشد موجب پوشش دهی بهتر محصول می شود و برای برداشتن پنکک توسط پد از فشار زیادی استفاده نکیند تا مقدار کافی از پودر آرایشی روی آن بنشیند. شما می توانید قسمت های مختلف صورت مانند چانه، گوشه بینی، خطوط نزدیک چشم و … را به طور یکسان و یکدست پوشش دهید.

بخوانید  معرفی 10 مدل پیشبند آرایشگری مردانه و زنانه

خرید بهترین پنکیک صورت با کیفیت

پنکک در مقابل کرم پودر دارای بافتی نرم و سبک است از این رو به افرادی با پوست چرب و جوش دار توصیه می شود. قبل از انتخاب و خرید بهترین پنکیک های صورت باید نوع پوست خود را توسط یک پزشک پوست یا یک متخصص و مشاور در این زمنیه شناسایی کنید. زیرا اگر شما اقدام به خرید خودسرانه پنکیک های ارزان قیمت کنید موجب ایجاد مشکلاتی مانند جوش و لک روی پوست شما می شود. شما برای خرید بهترین پنکیک برای صورت جوش دار، چرب و خشک می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپاتکام به عنوان بزرگ ترین مرجع راهنمای خرید لوازم آرایشی مراجعه کنید.