لیست قیمت و خرید بهترین فرمژه

بهترین فرمژه خوب

لیست قیمت و خرید بهترین فرمژه

بهترین فرمژه موجب درشت نشان دادن چشم ها و زیباتر کردن آن ها می کنند. بیشتر خانم برای آرایش های چشم های خود از انواع خط چشم و سایه استفاده می کنند؛ ولی باز نتیجه مطلوب را نمی گیرند و در کنار لوازم آرایشی خود فر مژه را فراموش می کنند. بدون شک آرایش چشم ها اولین قدم در آرایش است که با استفاده از یک فرمژه خوب می توان مژه های بلند و حالت دار داشت. در ادامه از مقاله فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام شما را با انواع فرمژه، بهترین مدل و مارک فرمژه و روش استفاده از آن را گفته ایم.

فرمژه چیست؟

مژه فر کن یک نوع ابزار دستی است که مژه های شما را فر می کند و از طریق لیفت مژه می توان آن را زیباتر نشان داد. شما از این وسیله بیشتر برای مژه های بالایی استفاده می شود و با فلز ساخته شده و در دهانه خود پدهای پلاستیکی با رنگ های متفاوت دارد.

البته این محصول به طور موقت مژه ها را بالا می برد. اگر شما می خواهید برای همیشه مژه های بلند و پرحجمی داشته باشید باید از محلول و ژل تقویت کننده ابرو و مژه استفاده کنید. بعضی از افراد نیز از ریمل های حجم دهنده استفاده می کنند؛ ولی لازم به ذکر است که شما با بهترین فرمژه ها برای جذاب شدن و ایجاد فرم زیبا به مژه هایتان نیاز دارید.

بهترین روش استفاده از فرمژه خوب

خیلی از افراد این گونه فکر می کنند که استفاده از این وسیله کار آسانی است؛ ولی واقعیت امر اینگونه نیست. شما برای این که بهترین روش فرمژه زدن را یاد بگیرید باید ابتدا اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شوید را بشناسید. در ادامه در مورد آن ها توضیحاتی داده ایم.

بخوانید  معرفی 15 مدل بهترین شامپو برای ریزش مو

عوض نکردن پدهای دهانه آن

شما باید پدهای فرمژه را هر چند ماه یکبار عوض کنید. در غیر این صورت موجب رشد باکتری ها و آلوده شدن چشم ها و ایجاد عفونت می شوند. در ضمن بهترین فرمژه با داشتن پدهای نو باعث بهتر حالت دار کردن مژه ها می شود.

فر نکردن درست مژه ها

شما باید بدانید که دقیقا فر مژه را باید در کجای مژه قرار دهید تا حالت شکسته و بد فرمی نگیرد. شما باید دستگاه را زیاد به مژه خود نزدیک نکیند زیرا ممکن است موجب کنده شده مژه ها و همچنین آسیب به پوست پلک شود.

استفاده از فر مژه بعد از ریمل زدن

حتما شما باید از مژه فر کن قبل از ریمل استفاده کنید. زیرا در صورتی که شما بعد از ریمل از آن استفاده کنید مژه ها به آن می چسبند و احتمال کنده شدن مژه ها وجود دارد.

بهترین مارک فرمژه خوب

امروزه انواع فرمژه در قالب فرمژه برقی، برس دار، معمولی و بهترین فرمژه حرارتی در بازار وجود دارند. اما در این میان برندهای جویل، زد وان، آرت دکو ( Artdeco) و اس ای وی جز بهترین فر مژه دنیا هستند. شما برای اطلاع و مشاهده بهترین مدل فرمژه می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپاتکام مراجعه کنید.

قیمت و خرید بهترین فرمژه

مژه فر کن موجب خوش حالت و فر کردن مژه ها می شوند در ضمن در زیباتر، درشت و بازتر کردن چشمانتان تاثیر زیادی دارد. شاید خیلی از افراد مبتدی در ابتدای کار از بهترین روش فرمژه زدن آگاهی نداشته باشند که با مهارت و تجربه یاد می گیرند.

بخوانید  معرفی 20 مدل از بهترین کرم شب روشن کننده و ضد چروک

استفاده از این وسیله موجب می شود تا شما بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان ممکن بگیرید. شما برای آگاهی از قیمت و خرید بهترین مارک و مدل فر مژه دنیا می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید. در این مجموعه انواع فرمژه حرارتی، برقی، برس دار و قیمت فرمژه معمولی موجود است.