معرفی ۲۰ مدل از بهترین ژل حالت دهنده ابرو

بهترین مارک ژل حالت دهنده ابرو

معرفی ۲۰ مدل از بهترین ژل حالت دهنده ابرو

بهترین ژل حالت دهنده ابرو برای مرتب کردن ابروهای پرپشت و به هم ریخته استفاده می شود. داشتن ابروهای با مدل مناسب و متقارن در زیبایی و چهارچوب چهره فوق العاده موثر است. خیلی از افراد از مدادهای ابرو برای جبران کم پشتی و دادن شکل مناسب به آن استفاده می کنند. اما استفاده از مدادهای ابرو در دراز مدت موجب ریزش و کوپشتی ابروها می شود.

بهترین مارک ژل ابرو حالت دهنده اسنس، گلدن رز، بنیفیت، آناستازیا و فلورمار در بازار موجود است. در ضمن شما می توانید در منزل ژل ابرو خانگی درست کنید و از این طریق در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در ادامه از این مقاله سایت اسپاتکام شما را با روش تهیه آن آشنا می کنیم.

ژل ابرو چیست؟

این محصول یک ماده ژله مانند است مثل ژل های موی سر. ولی این محصول در ترکیبات خود از متریال خاص و منحصر به فردی استفاده کرده است. اگر شما از ژل مو به جای ژل ابرو بی رنگ برای ابروهای خود استفاده کنید بدون شک بعد از ۵ دقیقه دچار خاش و حساسیت در پوست ابروهای خود می شوید. بعد از مدتی هم شاهد ریزش شدید ابروهای خود می شوید؛ پس استفاده از بهترین ژل حالت دهنده ابرو کار درست و عاقلانه ای است.

کاربرد ژل ابرو

استفاده از این نوع ژل برای نظم دادن به ابروها و زیبا و حالت دار کردن آن است. خانم ها این کار را از طریق برس موجود انجام می دهند و ژل را روی ابروهای خود می کشند. در ضمن بهترین ژل حالت دهنده ابرو موجب تقویت ابروها و رشد آ« ها می شود. پس بهترین ماده برای کمبود کم پشتی ابروهاست.

بخوانید  شامپو بدن شکلاتی اکتیو

راهنمای خرید بهترین ژل حالت دهنده ابرو

بیشتر ژل ابروها توانایی تقویت و حالت دهندگی را دارد. اما دقت کنید هدف شما برای خرید کدام مورد است چون بعضی از مارک ها فقط یکی از قابلیت ها دارد. مهم ترین معیارهای برای انتخاب یک ژل ابرو خوب شامل موارد زیر است:

  • دارا بودن مناسب مناسب
  • ماندگاری طولانی مدت روی ابرو
  • سفید نکردن ابرو بعد از استفاده
  • حالت دهندگی فوق العاده عالی به ابروها طبق میل خودتان

طرز تهیه ژل ابروی خانگی ارزان قیمت

شاید خیلی از افراد علاقه داشته باشند تا از ژل ابرو طبیعی و خانگی استفاده کنند. برای درست کردن این نوع ژل به مواد زیر نیاز است:

  • جای ریمل شسته شده و خشک
  • ژلاتین (یک دوم قاشق)
  • فنجان آب گرم (نصف فنجان)
  • روغن اسطوخدوس یا رزماری، عطر سنبل، اویشن و روغن هسته انگور

برای درست کردن این ماده کافیست که ابتدا ژلاتین و آب گرم را باهم مخلوط کرده و حل نمایید. البته لازم به ذکر است که اضافه کردن یک باره این پودر به آب موجب گوله شدن آن می شود. سپس ۶ قطره روغن خود را اضافه نمایید و به خوبی با بقیه مواد ترکیب کنید. ماده درست شده را به کمک قیف وارد جای ریمل کنید؛ ولی توجه کنید که یک چهارم فضای ریمل خالی باشد.

اگر به دنبال ژل ابرو رنگی هستید می توانید از سایه چشم برای رنگی کردن آن استفاده کنید. سپس ماده را به مدت چهار الی هشت ساعت در محیطی سرد قرار دهید. اگر زیاد عجله دارید می توانید آن را درون یخچال بگذارید.

بخوانید  شامپو بدن مردانه اکتیو

خرید بهترین ژل حالت دهنده ابرو

ابروها نقش خاصی در زیبایی چهره ما ایفا می کنند. خیلی از خانم ها با وجود داشتن ابروهای بی نقص ولی به دلیل نامرتب بودن آن ها آن چنان زیبا نیستند. شما با استفاده از ژل ابرو می توانید ابروی جذاب و براق تر داشته باشید. برای اطلاع از نحوه  خرید و قیمت بهترین مارک ژل حالت دهنده ابرو می توانید به سایت تخصصی لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید.