معرفی بهترین کرم پودر

بهترین کرم پودر خارجی و ایرانی

معرفی بهترین کرم پودر

بدون شک برای داشتن پوستی صاف و یکدست باید از بهترین کرم پودر استفاده کرد. این محصول از وسایل آرایشی مهم و ضروری است که هر خانم باید در کیف لوازم آرایشی خود داشته باشد تا قبل از انجام هر کاری ابتدا آن را استفاده کند. بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی، پزشکان و کاربران در مارک های ایرانی و خارجی برای انواع پوست خشک و چرب و جوش دار در بازار موجود است.

شما همچنین برای خرید اینترنتی کرم پودر می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام مراجعه کنید. در ادامه از این مقاله به توضیحات بیشتری برای این محصول می پردازیم.

بهترین کرم پودر برای انواع پوست

قاعدتا شما نمی توانید یک نوع کرم را برای انواع پوست استفاده کنید و باید براساس نوع پوست خود بهترین مارم کرم پودر و پنکیک را انتخاب کنید. در حالت کلی پوست  در دو طیف خشک و چرب قرار می گیرند. از این رو بهترین کرم پودر برای پوست خشک، کرم های مرطوب کننده است که جدای از پوشاندن عیب های صورت بتواند رطوبت لازم را به پوست برساند.

همچنین بهترین کرم پودر برای پوست چرب و جوش دار با قیمت مناسب، کرم های بدون روغن و اویل فری است که موجب ایجاد جلوه ای روغنی و براق روی صورت نشود. در ضمن برای پوست های مختلط کرم های مخصوص وجود دارد. لازم به ذکر است که شما نمی توانید از پنکک به جای کرم پودر استفاده کنید زیرا این پودر آرایشی به عنوان آخرین مرجله آرایش بریا مات کردن است و خاصیت پوشانندگی بالای ندارد.

بخوانید  ریمل حجم دهنده چیست؟

بهترین مارک کرم پودر ایرانی و خارجی سال ۱۴۰۰

این محصول آرایشی به عنوان یک پایه اساسی برای زیرسازی فرایند و قرار گرفتن کل آرایش روی آن مورد استفاده قرار می گیرد. کرم پودرهای ایرانی و خارجی با انواع مارک ها و قیمت ها در بازار موجود است. اما شما برای خرید و انتخاب بهترین مارک آن باید به پوشاندن بالای آن و مصنوعی نبودن رنگ آن توجه کنید.

بهترین نوع این محصول آرایشی نباید روی پوست شما احساس خستگی وسنگینی به وجود بیاورد و همچنین دارای ترکیبات فوق العاده برای تقویت و بهبود بافت های پوست باشد. بهترین کرم پودر ایرانی و خارجی مانند مای، شون، کلینیک، جورجیو ارمانی، لانکوم، بورژوا (bourjois) و … است.

راهنمای خرید بهترین کرم پودر

پوست تاثیر زیادی در زیبایی دارد پس سلامت و محافظت از آن را در نظر بگیرید. شما قبل از خرید این محصول آرایشی که به عنوان یک پایه آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد باید نکات زیر را در نظر بگیرد.

هدف استفاده از آن

شما باید قبل از خرید، مقدار و تعداد دفعاتی که در یک بازه زمانی قصد استفاده از آن را دارید بسنجید. به عنوان مثال اگر روزانه از آن استفاده می کنید باید از کرم پودرهای CC و BB که سبک هستند استفاده کنید ولی اگر قصد رفتن به یک مهمانی را دارید می توانید از نوع سنگین آن استفاده کنید.

طریقه آزمایش

بهترین جا برای تست می تواند مچ دست یا پایین فک شما باشد تا نمای واقعی و طبیعی خود را نشان دهد. در ضمن میزان نور و کمبود نور تاثیر بسزایی در جلوه و آزمایش آن دارد.

بخوانید  معرفی بهترین مارک رژلب مایع حجم دهنده

انتخاب نوع رنگ

رنگ کرم پودرها تاثیر زیادی در زیبایی و نمایش آرایش شما دارند. برای ایجاد هماهنگی آن با رنگ پوست تان بهتر است رنگ آن را یک درجه تیره تر از رنگ پوست تان انتخاب کنید. اما بعضی از خانم ها دوست دارند از محصولاتی با رنگ روشن تر استفاده کنند از این رو باید متوجه خطوط بین صورت و گردن باشند تا موجب ایجاد تفاوت رنگی زیادی نشوند.

انتخاب نوع مارک و مدل آن

انواع کرم پودر ها شامل ها موارد زیر است :

  • مایع
  • فوم
  • موس
  • کوشن
  • استیکی
  • BB
  • CC

شما باید قبل از خرید هر نوع حتما به نوع پوست خود توجه کنید. اگر پوست شما خشک یا چرب است کرم مناسب با آن را انتخاب کنید. به عنوان مثال بهترین کرم پودر برای پوست چرب و جوش دار برند ویشی است. اگر شما به دنبال گرفتن بهترین نتیجه از آرایش خود هستید می توایند از یک پرایمر به عنوان زیرسازی اصلی آرایش خود استفاده کنید. برای تشخصی نوع پوست خود می توانید از یک متخصص یا مشاوره پوست و زیبایی کمک بگیرید.

خرید اینترنتی و قیمت بهترین کرم پودر

بدون شک برای داشتن یک آرایش خوب باید از محصولات آرایشی خوبو باکیفیتی استفاده کنید. هر محصول آرایشی با توجه به نوع پوست هر شخص تاثیر متفاوتی دارد؛ پس شما باید جدای از شناخت و بررسی بهترین مارک کرم پودر، اقدام به شناخت کامل پوست خود کنید.

قبل از خرید این محصول شما می توانید بهترین کرم پودر از نظر کاربران و پوشانندگی را با توجه به پوست خشک و چرب و جوش دار شناسایی و انتخاب کنید. اگر شما قصد خرید اینترنتی این محصول را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپاتکام به عنوان بزرگترین مرجع راهنمای خرید لوازم آرایشی مراجعه کنید.

بخوانید  بهترین مارک رژلب مات