معرفی بهترین مارک اسپری رنگ مو

بهترین مارک اسپری رنگ مو

معرفی بهترین مارک اسپری رنگ مو

اسپری رنگ مو چیست؟ (سریع ترین راه برای رنگ کردن مو)

بهترین مارک اسپری رنگ مو : یکی از راحت ترین راه ها برای افرادی که علاقه زیادی به تنوع در رنگ موهایشان دارند استفاده از رنگ مو موقت می باشد؛ که یکی از انواع آنها اسپری رنگ مو می باشد. یکی از مزیت های بهترین مارک اسپری مو این است که نیاز به مراقبت خاصی ندارند و از آنجایی که این رنگ مو تنها بر روی ساقه موها قرار می گیرد برای موهای آسیب دیده مشکلی ایجاد نمی کند.

استفاده از این رنگ موها بسیار ساده میباشد به طوری که همه ی افراد می توانند در منزل خود از آن استفاده کنند. این اسپری ها در رنگ های مختلفی مانند: مشکی، قهوه ای، سفید، بنفش، قرمز و… وجود دارند که با آب به راحتی پاک میشوند.نکته مثبتی که درمورد این محصول وجود دارد این است که برای داشتن رنگ های بنفش و فانتزی روی موها نیازی که ابتدا آنها را بی رنگ کنیم و به سادگی بر روی موهای مشکی و تیره رنگ می گیرد.

معرفی بهترین مارک اسپری رنگ مو موقت

همانطور که می دانید رنگ کردن موها کاری است که زمان می برد و رنگ موها تا مدت زیادی روی مو می ماند، خانم ها برای رنگ موی جدید باید دوباره موهای خود را رنگ کنند. از سوی دیگر رنگ کردن موها باعث آسیب دیدن موها میشود. موهای رنگ شده نیاز به مراقبت زیادی دارند. فروشگاه اینترنتی اسپاتکام یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم آرایشی و رنگ مو می باشد توانسته است رنگ موهای موقت را در مدل هایی مانند اسپری مو، ماژیک رنگ مو و… را به کاربران خود معرفی کند. مهم ترین استفاده از اسپری های رنگی این است که نیاز به مراقبت هاصی ندارند و به موها آسیبی نمی رسد.

بخوانید  بهترین برند های نرم کننده مو در سال 2021

طرز استفاده از اسپری رنگ مو موقت

استفاده از اسپری رنگ مو کار آسانی می باشد. اما چنانچه به روش درستی انجام نشود ممکن است حالت غیرطبیعی بر روی مو و پوست سر ایجاد شود. ما در ادامه این مطلب از سایت اسپاتکام روش درست رنگ کردن مو به کمک این محصول را برایتان شرح داده ایم:

  • ابتدا موهای خود را شانه کنید و به شکل دلخواه حالت دهید.
  • قوطی اسپری رنگ مو را به خوبی تکان دهید.
  • از یک لباس کهنه یا یک روپوش پلاستیکی استفاده کنید.
  • اسپری را با فاصله ۱۰ الی ۱۵ سانتی متری از موهای خود بزنید.
  • دقت کنید که فقط ساقه ها رنگ بگیرد و ریشه ها رنگی نشود.
  • با حرارت ملایم سشوار موهایتان را خشک کنید تا رنگ ثابت شود.

انواع مدل های اسپری رنگ مو

اسپری رنگی مو در اصل رنگ طبیعی مو را روشن تر و درخشان تر می کند. تندی موهای سفید یا زرد را کاهش می دهد و یا اسپری رنگی موهای مش شده را یک دست و یکنواخت می کند. این دسته از اسپری ها تغییر زیادی در رنگ مو ایجاد نمی کند و به سادگی و با یکبار شست و شو پاک می شود. اما در نظر داشته باشید که خرید بهترین مارک اسپری مو می تواند ماندگاری بهتری بر روی موهای شما داشته باشد.

خرید و فروش بهترین برند اسپری مو رنگی

همانطور که گفته شد این محصول در رنگ های متنوعی وجود دارد. رنگ های بسیار جذابی که با یکبار رنگ کردن می تواند جذابیت خاصی را به چهره شما ببخشید؛ زیرا همانطور که می دانید رنگ مو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد و می تواند بهترین گزینه برای تغییر در زمان کوتاه می باشد. سایت اسپاتکام یکی از بزرگ ترین مراکز فروش لوازم آرایشی است که توانسته مدل های متنوعی از اسپری رنگ مو را برای کاربران خود معرفی کرده است؛ در نظر داشته باشید که قیمت اسپری رنگ مو در این سایت مناسب می باشد.