معرفی ۲۰ مدل از بهترین شامپو بدن

بهترین شامپو بدن و صورت

معرفی ۲۰ مدل از بهترین شامپو بدن

امروزه بهترین شامپو بدن از لوازم بهداشتی اساسی در بین وسایل استحمام است. افزایش سن، خشکی هوا و تغییر فصل، ژنتیک و حمام طولانی موجب خشکی پوست می شود. بدون شک برای آبرسانی به پوست و نرم صاف کردن آن باید از بهترین و خوشبوترین شامپو بدن استفاده کرد.

امروزه بهترین برند شامپو بدن در مارک های متفاوت دربازار موجود هستند. شما باید بهترین شامپوبدن ضدقارچ، ضد جوش، برای پوست خشک (خیلی خشک) و برای کودک و نوزاد را بررسی و با نوع کارکرد و جنس پوست خود آن را انتخاب و خریداری کنید. در ادامه از سایت لوازم آرایشی اسپاتکام شما را با این محصول شوینده فوق العاده بیشتر آشنا می کنیم.

راهنمای خرید بهترین شامپو بدن و صورت

شما برای خرید این محصول باید نکات زیادی را بررسی کنید تا بتوانید بهترین برند شامپو بدن را انتخاب کنید. زیرا اگر انتخاب شما غلط باشد موجب آسیب جدی به پوست شما می شود . در ادامه تعدادی از عوامل و مواردی که باید به آن توجه کنید آورده شده است.

ترکیبات موجود در آن

قبل از خرید حتما به برچسب مواد سازنده آن توجه کنید تا مطلع شوید این محصول از موادی ساخته شده است. بهترین شامپو بدن گیاهی که از مواد طبیعی ساخته شده است مناسب ترین نوع آن است. همواره سعی کنید از محصولات شوینده فاقد پارابن و سدیم لوریل سولفات استفاده کنید.

شما باید نزدیک ترین PH شامپو بدن را به پوست خود انتخاب کنید. همچنین مواد معدنی موجود در ترکیب آن تاثیر زیادی در بهبود و تقویت چربی های از دست رفته پوست شما دارد. این مواد شامل موارد زیر است:

بخوانید  معرفی انواع مدل های لاک آینه ای

با توجه به نوع و جنس پوست

اولین و مهم ترین قدم برای شناسایی مناسب ترین نوع محصول شوینده، شناسایی نوع پوست تان است. بهترین شامپو بدن برای پوست خشک یا خیلی خشک ، شامپو بدنی است که دارای کره بدن و روغن های چرب باشد تا مقدار کمبود چربی پوست را جبران کند.

اگر شما پوست چرب و مستعد آکنه دارید باید از بهترین شامپو بدن ضد جوش استفاده کنید. این نوع محصول فاقد چربی است که می توان مقدار چربی پوست را کنترل کند و مقدار مواد مورد نیاز آن را جبران کند.

متخصصان و مشاوران پوست توصیه می کنند هر چند گاهی از شوینده های لایه بردار استفاده کنید تا منافذ پوست شما را باز کند و چربی ها و مواد اضافی و مضر را از روی پوست شما پاک کند.

سبک زندگی

نوع زندگی و فعالیت روزانه شما تاثیر بسزایی در انتخاب شما دارد. به عنوان مثال شناگران باید از بهترین و خوشبوترین شامپو بدن استفاده کنند تا بوی نامطبوع کلر آب را برطرف کند. بعضی از افراد نیز در شرایط سخت و زیر نور آفتاب فعالیت دارند از این رو می توانند برای بهبود پوست خود از بهترین شامپو سفید کننده بدن استفاده کنند.

امروزهب ا پیشرفت علم محصولات شوینده خاصیت درمانی پیدا کرده اند. به عنوان مثال کسانی که دچار درد مفاصل هستند می توانند از محصولاتی استفاده کنند که حاوی روغن های مانند نعنا فلفلی، اکالیپتوس، رزماری و غیره است.

بهترین برند شامپو بدن

امروزه شرکت های زیادی در تولید لوازم شوینده و بهداشتی فعالیت دارند. برند ها و شامپو بدن درماکلین، اکتیو، ایو روشه، فولیکا و … از بهترین ها شناخته شده اند. همچنین با توجه به این که در هر سن نوع پوست متفاوت است، شرکت ها در زمینه تولید بهترین شامپو بدن کودک و نوزاد نیز فعالیت دارند و برای کودکان که حساس ترین پوست را دارند محصولات متفاوت با ترکیبات مختلف تولید می کنند.

بخوانید  برس حرارتی (معرفی 20 مدل بهترین مارک)

خرید بهترین شامپو بدن

این نوع شوینده بهداشتی چربی طبیعی بدن را مانند دیگر محصولات مشابه از بین نمی برد و از این رو موجب شادابی و لطافت پوست می شود. با وجود ترکیبات و ویتامین های متفاوت در آن باعث جلوگیری از خشکی و پیری پوست می شود.

شما برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت بهترین شامپو بدن لایه بردار، ضد قارچ، برای پوست خیلی خشک و ضد جوش و برای نوزاد می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی اسپاتکام مراجعه کنید و خرید خود را بدون هیچ دردسری انجام دهید.