معرفی بهترین مدل های دستگاه فر مو بابلیس

فر کننده مو بابلیس

معرفی بهترین مدل های دستگاه فر مو بابلیس

فر کننده مو بابلیس چیست؟

فر کننده مو بابلیس در میان محصولات آرایشی یکی از پرمصرف ترین آنها برای خانمها محسوب می شود. بابلیس دستگاهی است سبک که برای فر کردن و حالت دادن مو استفاده می شود. مدل های ابتدایی آن از جنس فلز تولید می شدند که نسبت به مدلهای جدی سنگین تر بودند اما به مرور مدل های سرامیکی آن با کیفیت بهتر و حالت دهندگی بیشتر و سبکتر وارد بازار شد. یکی از مزیت های مهم بابلیس جنس سرامیکی صفحات آن است که مانع از سوختن  و وز شدن موها می شود.

فر کردن موی لخت برای خانمها یکی از زیباترین مدلهای شینیون مو است که به راحتی با ابزار فرکننده مو بابلیس امکان پذیر است. وقتی شما زمان محدودی برای شینیون موهای خود دارید بابلیس بهترین گزینه است که در زمانی اندک بهترین و زیباترین حالت را به موهای شما می دهد. شما می توانید با استفاده از انواع فرکننده بابلیس از فر ریز، فر متوسط یا فر درشت با تراکم کم برای زیبایی موی خود استفاده نمایید. استفاده از بابلیس نیاز به مهارت خاصی ندارد و هر فردی می تواند در خانه به راحتی از آن بهره ببرد.

بخوانید  معرفی ۱۵ مدل بهترین شامپو برای ریزش مو

بهترین مارک دستگاه فر کننده مو

 فرکننده موی بابلیس جدیدترین محصول حالت دهنده حرفه ای مو است که شما را از مراجعه به سالن های آرایشی بی نیاز می کند و در کوتاهترین زمان شکل و حالت دلخواه را به موهای شما می دهد.اگر به دنبال خرید بهترین فرکننده مو بابلیس هستید حتما به نکات مهم توجه نمایید. سعی کنید حتما جنس روکش فرکننده مو بابلیس سرامیکی باشد تا از وز شدن موهای شما جلوگیری نماید. به تنظیمات درجه حرارت آن دقت نمایید و حدالامکان قابلیت تنظیم درجه حرارت پایین و بالا را داشته باشد. درجه حرارت پایین مخصوص موهای نازک و درجه حرارت بالا مخصوص موهای ضخیم و پرپشت می باشد. قابلیت گرم شدن سریع هم یکی از مزایای یک فرکننده مو بابلیس خوب می باشد. سبک بودن فر مو بابلیس باعث می شود تا بتوان در طولانی مدت به راحتی از آن استفاده کرد مخصوصا افرادی که صاحب موهای پرپشت هستند. بابلیس در دو مدل مخروطی و لوله ای در بازار وجود دارند.

بخوانید  معرفی بهترین شامپو ضد ریزش مو خارجی

قیمت و خرید فر مو بابلیس:

قیمت فر مو بابلیس بسته به جنس و نوع مصرف خانگی یا سالنی با هم متفاوت است. برای مصرف خانگی انواع سبک آن پیشنهاد می شود که قیمت های آن از ۲۶۰ هزار تومان تا یک و نیم میلیون تومان که بر اساس مدل و جنس آن متغیر می باشد.

فر مو مخروطی یکی از فر کننده های موی پرطرفدار در بین خانمها به شمار می رود که به کله قندی هم شهرت دارد و پوشش سرامیکی آن باعث درخشندگی و سلامت مو می شود. طول آن ۳۴ سانتیمتر می باشد. این دستگاه دارای دسته ارگونومیک می باشد و کابل آن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را برایتان فراهم می کند. بابلیس مخروطی با روکش نانو دارای صفحه نمایشگر دما می باشد.قیمت بابلیس مخروطی با کیفیت از ۱۵۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان در فروشگاههای به فروش می رسد،اما شما میتوانید دستگاه فر کننده مو بابلیس،بابلیس مخروطی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی اسپاتکام خریداری نمایید.