معرفی شامپو بدن اکتیو ضد تعریق

شامپو بدن اکتیو ضد تعریق

معرفی شامپو بدن اکتیو ضد تعریق

شامپو بدن اکتیو ضد تعریق

شامپوهای بدن دارای خواص متعددی می باشند که جایگزین مناسبی برای صابون های جامد قدیمی می باشند. تفاوت اصلی صابون و شوینده های مایع که به صورت شامپو بدن مصرف می شوند در ترکیبات آنها می باشد. در ساخت صابون از ترکیبات محلول در چربی استفاده میشود که قلیایی می باشد. و به این دلیل ممکن است باعث خشکی پوست شود. اما در ترکیبات شامپوهای بدن از مواد غیرصابونی استفاده میشود. که به PH طبیعی پوست نزدیک تر باشد. در ادامه در سایت اسپاتکام با ما همراه باشید تا با بهترین خصوصیات شامپو بدن اکتیو ضد تعریق آشنا شوید.

 

شامپوهای بدن مانع از آسیب رساندن به لایه های پوست می شود. همچنین شامپوهای بدن حاوی ترکیبات نرم کنندگی هستند که موجب حفظ نرمی و سلامت پوست میشوند. معمولا صابون ها به طور مشترک مورد استفاده قرار می گیرند و قرار گرفتن در محیط بسته حمام مممکن است باعث تجمع آلودگی میشود. در حالی که شامپوها بدن در داخل بطری های دربسته قرار دارند و تماسی بین مصرف کننده با داخل آن وجود ندارد بنابراین بهداشتی تر و ایمن تر می باشد.

ویژگی شامپو بدن اکتیو مردانه

  • حاوی مواد برطرف ‌کننده بوی بد ناشی از فعالیت‌های ورزشی
  • نشاط و شادابی بخشیدن به پوست
  • خاصیت پاک کنندگی بالا
  • حاوی پروویتامین B5
  • سازگار با پوست بدن
  • حاوی رایحه دلپذیر

بهترین مارک شامپو ضد تعریق

شامپو بدنی که PH نزدیکتری به پوست داشته باشد چربی را نسبت به صابون کمتر از بین می‌برد و از خشکی بیش از حد آن بعد از شستشو جلوگیری می‌کند؛ از این روی برند اکتیو با تلاش فراوان به تولید انواع شوینده‌ها با ویژگی‌های متفاوت مناسب برای انواع پوست‌ها پرداخته است. شامپو بدن تری دی آقایان با خاصیت ضد تعریق قرمز اکتیو ۴۰۰ گرم با ظاهری زیبا و رایحه‌ای روح ‌بخش نمونه‌ ای از محصولات با کیفیت برند بهداشتی نام برده به شمار می‌رود.

 

پس از تعریق پوست بدن، باکتری ها و قارچ های موجود در سطح پوست، چربی های عرق را تجزیه کرده و آن را به اسیدهای چرب آروماتیک تبدیل می کنند که سبب ایجاد بوی نامطبوع در بدن میشود. ترکیبات خاصی که در شامپو بدن اکتیو ضد تعریق وجود دارد مانع از ایجاد بوی نامطبوع بدن میشود. این محصول دارای خاصیت پاک کنندگی مناسب و سازگار با پوست بدن دارد. و با ایجاد کف مناسب و داشتن PH سازگار با پوست و بدون ایجاد لزجی در سطح پوست احساس نرمی و لطافت بیشتری را به پوست شما هدیه می کند.

شامپو بدن اسپرت آقایان اکتیو، حاوی بسیاری از مواد خوشبو کننده است که بوی بد ناشی از قعالیت های ورزشی را با رایحه دلپذیر نشاط و شادابی بیشتری را به پوست می دهد. و می تواند بهترین شوینده برای مواقعی باشد که شما می خواهید همه ی خستگی خود را با حمام کردن برطرف کنید.

قیمت و خرید بهترین شامپو بدن اکتیو ضد تعریق

یکی از محصولات بهداشتی که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد به خصوص آقایان قرار گرفته است شامپوهای ضد تعریق می باشد و این محصول توانسته است بسیاری از نیازهای مشتریان را برای شست و شوی سریع و مناسب برطرف کند. همچنین با توجه به ویژگی هایی که این محصول دارد می تواند سلامت پوست شما را حفظ کند و نرمی و لطافت خاصی را به پوست شما ببخشد. فروشگاه اینترنتی اسپاتکام، یکی از بهترین عرضه کنندگان انواع شامپوهای بدن می باشد که می توانید بهترین شوینده بدن را با قیمت مناسب تهیه کنید.