راهنمای خرید بهترین موزن گوش و بینی

بهترین موزن گوش و بینی

راهنمای خرید بهترین موزن گوش و بینی

موزن گوش و بینی یک دستگاه کوچک است که برای کوتاه کردن موهای گوش و بینی از آن استفاده می شود. موهای زائو قسمت گوش و بینی در آقایان ظاهری نامتعارف از آن ها ایجاد می کند که این موها موجب جلوگیری از ورود گرد وغبار در زمان نفس کشیدن می شوند.

اگرچه موهای گوش و بینی به عنوان یک سیستم ایمنی در بدن عمل می کند؛ اما رشد بیش از حد آن ها موجب ایجاد جلوه ای نازیبا و نامناسب از افراد به خصوص آقایان می شود. شما به کمک مو زن گوش و بینی می توانید از به وجود آمدن ظاهری نامرتب در خود جلوگیری کنید.

طراحی این دستگاه به گونه ای است که دارای یک سری باریک تریمر عمودی است که به اسانی داخل گش و بینی و می رود. جنس استیل تیغه های آن مانع زنگ خوردن آن می شود. سری موزن بینی کمی خمیدگی دارد تا از بریده شدن قسمت های داخلی گوش و بینی جلوگیری کند. معمولا جنس بدنه از پلاستیک است که مانع افتادن از دست حتی در حالت مرطوب می شود.

مزایای موزن گوش و بینی

این دستگاه بهترین جایگزین برای روش های مانند وکس است که بسیار درد آور است. از مزایای فوق العاده این دستگاه می توان به قابل حمل بودن آن اشاره کرد که به راحتی می توانید هرجا با خود همراه داشته باشید. در ضمن این دستگاه به راحتی قابل استفاده هستند و نیاز به مهارت خاصی ندارند.موزن بینی شارژی یکی از بهترین نمونه هاست که نیاز همه افراد را در کمترین زمان برطرف می کند.

بخوانید  انواع رژگونه های برند فلورمار

این دستگاه به عنوان یک دستگاه اصلاح کننده عمل می کند و از به وجود آمدن هر گونه حساسیت، التهاب و خارش در نواحی گوش و بینی جلوگیری می کند؛ زیرا نه حرارت بالایی دارد و نه موها را از ریشه می کند.

مزایای موزن گوش و بینیراهنمای خرید بهترین موزن گوش و بینی

شما بدون شک برای سلامتی خود به موهای گوش و بینی نیاز دارید زیرا نبود آن ها موجب ایجاد بیماری آسم می شود. پس کندن آن ها کار درستی نیست و شما به یک دستگاه موزن نیاز دارد. شما برای خرید بهترین موزن بینی باید نکاتی را در نظر بگیرید که در ادامه شما را با آن آشنا می کنیم.

ابعاد و راحتی

اندازن موزن بسیار مهم است. اندازه به دلیل جا به جایی آن برای مسافرت رفتن و هم برای استفاده راحت و جاگیری راحت سر آن داخل گوش و بینی پارامتر مهمی است. همواره نمونه های را انتخاب کنید که در بهترین حالت در دست شما قرار بگیرد این مورد زمانی مهم می شود که قرار است موزن ضد آب را خریداری کنید.

ابزارآلات همراه وسیله

بعضی از دستگاه ها شامل چند سری متفاوت با اندازه های گوناگون برای راحتی کار پیرایش است. بعضی از موزن ها دارای یک سری اضافی برای اصلاح و خط انداختن ریش هاست یا سری برای اصلاح ابروها دارند که در این صورت دارای کاربرد سه گانه ای است که به آن موزن گوش و بینی و ابرو می گویند.

مدل سر موزن

سر موزن در مدل های مختلف موجود هستند که شناخته شده ترین آن مدل چرخشی است. این سر زیاد بلند نیست که موجب آسیب به بینی و گوش شود. سری های دیگر در مدل های فویلی و دو طرفه است.

بخوانید  معرفی و خرید بهترین مارک های پد الکلی

مقاله پیشنهادی: دستگاه بند انداز برقی

نوع باطری خور یا برقی

موزن های گوش و بینی در دو حالت باتری خور یا برقی در فروشگاه لوازم آرایشی اسپاتکام موجود هستند که نوع برقی آن به وسیله یک سیم  به خروجی برق وصل می شوند و نوع دیگر آن با باتری کار می کند. در نوع باتری خور باید همواره چن باتری یدک همراه خود داشته باشید زیرا مصرف آن بسیار بالاست.

آسانی کار با موزن

آسانی و راحتی کار با دستگاه به این منظور است که دکمه های آن کمتر باشد تا در زمان استفاده شما را گیج نکند و کارهای مانند تمیز کردن و تعویض سر آن زیاد پیچیده نباشد.

ضد آب بودن

این مدل یکی از بهترین موزن های بینی و گوش است زیرا قابلیت استفاده در زیر دوش و یا وان را دارد. این مدل استرس برق گرفتگی را از شما می کاهد و موجب صرفه جویی در زمان شما می شود.

طراحی ارگونومیک وسیله

موزن های که دارای طراحی ارگونومیک است موجب درد گرفتن دست شما نمی شود.

نوع موتور

به طور کلی موزن ها در دو نوع دستی و برقی هستند. در نوع برقی که بسیار در بازار رواج یافته اند دیگر نیازی به کارهای اضافی نیست و عمل اصلاح به صورت خودکار توسط دستگاه انجام می شود.

خرید و قیمت موزن گوش و بینی

اسپاتکام به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است. شما برای اطلاع از قیمت موزن و خرید بهترین مارک آن می توانید به سایت این مجموعه مراجعه کرده و خرید اینترنتی خود را بدون هیچ نگرانی انجام دهید.

بخوانید  معرفی 10 مدل از بهترین ژل ضد جوش صورت