شامپو فولیکا برای موهای چرب

شامپو فولیکا برای موهای چرب

شامپو فولیکا برای موهای چرب

انتخاب شامپوی مناسب مو؛ زیبایی و سلامت موها

شامپو فولیکا برای موهای چرب چیست؟ چه کسانی می توانند از این شامپو استفاده کنند؟ آیا این محصول میزان چربی پوست و موی سر را کنترل می کند؟ سایت  اینترنتی اسپاتکام به معرفی این محصول پرداخته است و ویژگی های این شامپو و ساختار کلی آن را برای شما شرح داده است.

غدد سباسه پوست سر، نوعی چربی را به نام سبوم تولید می کند. ترشح سبوم به صورت متعادل باعث حفاظت از موها و پوست سر در مقابل عوامل استرس زا و ناخوشایند روزانه می شود. فعالیت زیاد از حد این غدد سباسه عوامل مختلفی دارد که عبارتنداز:

 • استرس اشعه ماورای بنفش نور خورشید
 • تغییرات هورمونی
 • آلودگی هوا

با افزایش یافتن تولید سبوم موها ظاهری چرب و نامناسب، سنگین و غیر قابل حالت پذیر خواهند داشت.

در برخی موارد هم ترشح زیاد از حد این ماده به عنوان یکی از عوامل تشدید کننده ریزش موی سر محسوب می شود.

یکی از بهترین راه های کنترل چربی مو، انتخاب یک شامپوی مناسب با پوست و موی سر می باشد.

 

شامپو فولیکا برای موهای چرب

سایت اسپاتکام برای شما پیشنهاد فوق العاده ای دارد. شامپو فولیکا برای موهای چرب پیشنهاد ما به شماست. این شامپو برای پوست و موی سر بر پایه کمپلکس ضدقارچ و کنترل شده ترشح چربی پوست، علاوه بر جذب چربی و تنظیم کردن ترشح آن ، باعث حفظ تعادل فلور نرمال و طبیعی پوست سر می شود.

 

ویژگی های شامپو موهای چرب فولیکا

 • دارای خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری
 • مناسب برای پوست سر و موهای چرب
 • کنترل کننده میزان ترشح چربی پوست سر به دلیل دارا بودن عصاره گیاهی سابال
 • افزایش دهنده حالت پذیری مو
 • موثر در نرم کنندگی و رفع موخوره
 • جلوگیری از تجمع چربی اصافه روی پوست سر
 • برقراری تعادل در فلور طبیعی پوست
بخوانید  معرفی و لیست قیمت بهترین مارک های مداد ابرو

 

 مواد موثر تشکیل دهنده شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا

مواد موثر به کار رفته در شامپو فولیکا برای موهای چرب به شرح زیر می باشند :

 

سبومین

سبومین ماده مخصوص این محصول است که یک محلول هیدروگلیکولیک دارای لاکتوفرین و دیگر ترکیب های تاثیر گذار می باشد. سبومین سبب تنظیم و کنترل ترشحات چربی غدد سباسه شده است و ph پوست سر را به میزان طبیعی می رساند و به پوست سر کمک می کند تا عاری از هرگونه چربی غیر لازم باشد.

 

سابال

یک عصاره گیاهی به نام سابال در این محصول وجود دارد که به میزان قابل توجهی در تنظیم ترشح سبوم تاثیر گذار است. گیاه saw palmetto یا نخل اره ای یا به اصطلاح عامیانه تر گیاه سابال در بین افرادی که به دنبال کاهش ریزش مو یا رویش مجدد موهای خود هستند بسیار محبوب است.

۴ مزیت مهم گیاه نخل اره ای یا سابال :

۱ ) جلوگیری از ریزش مو 
۲ ) بهبود هایپرپلازی پروستات 
۳ ) خواص ضد التهابی 
۴ ) افزایش سطح تستسرون در آقایان 

 

پیرکتون اولامین

در شامپو فولیکا برای موهای چرب ماده ای به نام پیرکتون وجود  دارد که از فعالیت بیش از حد قارچ مالاسزیا فورفور جلوگیری می کند و سبب می شود در میزان فلور طبیعی مو تعادل حفظ شود.

یکسری ترکیب ها در این شامپو وجود دارد که از تجمع چربی روی پوست سر جلوگیری می کند و باعث می شود تا چربی های اضافه و آلودگی های موجود بر روی پوست سر و موها را از بین ببرد؛ که این ترکیبات عبارتند از:

 • سالیسیلات روی
 • اسید سیتریک
 • دیگر ترکیبات پاک کننده
بخوانید  30 مدل بهترین مارک کرم دور چشم

 

بهترین شامپو برای رشد سریع مو طریقه ی مصرف شامپو فولیکا برای موهای چرب

پس از خیس کردن موها، مقداری از شامپو فولیکا برای موهای چرب را روی موها بمالید و به آرامی ماساژ دهید. کفی که روی موها ایجاد می شود را به مدت ۳دقیقه روی پوست سر نگه دارید و سپس موها را به خوبی آبکشی نمایید. در صورت نیاز می توانید این شستشو را مجددا تکرار نمایید.

اگر نیاز باشد می توانید این شامپو را به صورت روزانه نیز مصرف نمایید.

 

مصرف شامپوی فولیکا برای موهای چرب برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که در بالا گفتیم، این محصول دارای ساختاری است که پوست سر را از هرگونه چربی اضافه پاک می کند. پس شامپو موهای چرب فولیکا برای افرادی که پوست سر و  موهای چربی دارند، بسیار مناسب می باشد و به شما پیشنهاد میدهیم تا از این محصول استفاده کنید و برای همیشه  از شر چربی  پوست سر و موهایتان خلاص شوید.

 

بهترین شامپو برای رشد سریع مو؛ تاثیرات شامپو Fulica مخصوص مو های چرب

شامپو فولیکا برای موهای چرب: سدیم لورت سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، تری اتانول آمین لورت سولفات، کوکو گلوکوزاید، منیزیم لورت سولفات، پروپیلن گلیکول، کوکامید دی اتانول آمید، مخلوط گلیسرین- پتاسیم- تیوسیانات- لاکتوفرین- لاکتو پروکسیداز-گلوکز اکسیداز و گلوکزپنتا استات، پلی کواترنیوم -۷، سدیم کلراید، پی ای جی ۴۰- هیدرونیتد کاستر اویل، DMDM هیدانتوئین، پیروکتون اولامین، اسید سیتریک، عصاره سابال، اتیل هگزین متوکسی سینامات، آب دیونیزه، دی سدیم ا.د.ت.آ، متیل ایزوتیازولینون، متیل کلروایزوتیازولینون، هیدروکسی پروپیل گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید،CI47005 ،CI42090، اسانس،

بخوانید  معرفی 20 مدل کرم ترک پا ارزان

این شامپو بدون هیچگونه آسیبی به فلور طبیعی پوست ، چربی و سبوم اضافی مو را از بین می برد و سالمتی و شادابی را به موهای شما باز می گرداند.

خرید شامپو فولیکا برای موهای چرب

حالا که ویژگی های خارق العاده ی این شامپو را می دانیم، مطمئنا همه ی کسانی که می خواستند از شر چربی های روی مو و پوست شر خود خلاص شوند و به دنبال احیای شادابی موهای خود بودند، این سوال برایشان پیش می آید که”چگونه می توانند این شامپو را خریداری کنند”.

شما  می توانید در سایت اسپاتکام این محصول را خریداری نمایید و اثرات مثبت این شامپو بعد از یک دوره مصرف را ببینید.